Uitslagen Kwart Marathon

Mannen: Kwart Mar

Nr Tijd Naam Woonplaats Tussentijden Nettotijd Startnr Chipcode
1 40:00.8 Robin Wassens (groningen atletiek) Roden S 16:00:38.10, R1 16:13:55.30(13:17.2), R2 16:27:43.30(13:48.0), F 16:40:38.80(12:55.5) 40:00.7 299 DR7799Y
2 41:50.9 Erwin Klaassen () Zuidlaren S 16:00:40.35, R1 16:14:11.60(13:31.3), R2 16:28:09.60(13:58.0), F 16:42:28.90(14:19.3) 41:48.6 253 DT2CX85
3 43:39.4 Maarten de Jong () S 16:00:49.00, R1 16:14:52.95(14:03.9), R2 16:29:16.00(14:23.1), F 16:44:17.45(15:01.4) 43:28.4 220 DZ463BY
4 45:51.2 Auke Jonker (ESTAFETTE) S 16:00:38.80, R1 16:15:29.35(14:50.6), R2 16:31:09.25(15:39.9), F 16:46:29.85(15:20.6) 45:51.2 231 DG164AH
5 45:54.5 Jeroen van der Mark () Groningen S 16:00:43.90, R1 16:15:33.40(14:49.5), R2 16:30:53.85(15:20.4), F 16:46:32.50(15:38.7) 45:48.6 295 DT2E35V
6 46:30.3 Rene Slagter () S 16:00:48.95, R1 16:16:18.80(15:29.9), R2 16:31:46.85(15:28.0), F 16:47:08.35(15:21.5) 46:19.4 219 DK1NNZR
7 47:00.0 Bert Bos (Groningen Atletiek (groningen)) Roden S 16:00:38.45, R1 16:14:00.95(13:22.5), R2 16:29:48.65(15:47.7), F 16:47:38.05(17:49.4) 46:59.6 210 DR6XRSP
8 50:02.2 Dhr. Duijn () Roden S 16:00:49.55, R1 16:16:45.10(15:55.6), R2 16:33:34.35(16:49.2), F 16:50:40.20(17:05.9) 49:50.7 261 DT2AP3D
9 50:02.8 Peter Klok () Roden S 16:00:41.20, R1 16:16:13.90(15:32.7), R2 16:33:17.75(17:03.8), F 16:50:40.80(17:23.1) 49:59.6 284 DK9P13W
10 52:28.8 Florren Blokzijl () Hoogeveen S 16:00:39.80, R1 16:16:52.00(16:12.2), R2 16:34:45.30(17:53.3), F 16:53:06.80(18:21.5) 52:27.0 280 DR6GKKM
11 53:33.7 Geert Helder () S 16:00:56.50, R1 16:19:03.35(18:06.8), R2 16:36:49.30(17:46.0), F 16:54:11.70(17:22.4) 53:15.2 215 DW6697M
12 57:46.7 Erik van der Laan () Leek S 16:00:55.30, R1 16:19:20.30(18:25.0), R2 16:38:31.80(19:11.5), F 16:58:24.75(19:52.9) 57:29.4 290 DK54PB8
13 59:22.7 Niels Panman () Groningen S 16:00:43.05, R1 16:18:42.40(17:59.4), R2 16:37:45.25(19:02.8), F 17:00:00.75(22:15.5) 59:17.7 208 DW2KDES
14 59:55.8 Robert Verbree () Roden S 16:00:46.60, R1 16:16:47.70(16:01.1), R2 16:34:10.45(17:22.7), F 17:00:33.85(26:23.4) 59:47.2 285 DY7CDGV
15 1:01:51.2 Sven Koers () Haren S 16:00:47.60, R1 16:20:51.30(20:03.7), R2 16:41:35.15(20:43.8), F 17:02:29.20(20:54.1) 1:01:41.6 288 DR3CP7Z
16 1:02:03.4 Suzanne Klein () Kollum S 16:00:43.50, R1 16:20:51.00(20:07.5), R2 16:41:43.40(20:52.4), F 17:02:41.40(20:58.0) 1:01:57.9 262 DT4RMM9
17 1:03:56.9 J. Hortensius (Loopgroep Roden / Groningen Atletiek) Roden S 16:00:53.20, R1 16:23:47.70(22:54.5), R2 16:45:18.25(21:30.5), F 17:04:34.95(19:16.7) 1:03:41.7 291 DW7RVPK
18 1:04:08.65 Andre Joner (ESTAFETTE) Roden S 16:15:30.65, R1 16:35:52.35, R2 16:57:47.55, F 17:19:39.30 1:04:08.65 232 HT193KH
19 1:06:39.5 Johan Witvoet () S 16:00:51.45, R1 16:20:50.45(19:59.0), R2 16:43:02.45(22:12.0), F 17:07:17.50(24:15.1) 1:06:26.1 221 DN1W4G7
20 1:08:47.6 Randy Watermulder () Roden S 16:00:43.55, R1 16:19:55.00(19:11.5), R2 16:43:45.50(23:50.5), F 17:09:25.60(25:40.1) 1:08:42.1 266 DW7WFF3
21 1:13:41.8 Uddo de Jong () Denhelder S 16:01:02.05, R1 16:25:33.05(24:31.0), R2 16:50:49.75(25:16.7), F 17:14:19.85(23:30.1) 1:13:17.8 256 DW03F1X

 

Mannen 45+ Kwart Mar

Nr Tijd Naam Woonplaats Tussentijden Nettotijd Startnr Chipcode
1 42:50.0 Jan Leijendekker () Groningen S 16:00:38.40, R1 16:14:19.70(13:41.3), R2 16:28:49.10(14:29.4), F 16:43:28.00(14:38.9) 42:49.6 204 CB92830
2 44:17.0 Rob van de Graaf (Loopgroep PK) Hoogeveen S 16:00:38.05, R1 16:14:50.70(14:12.7), R2 16:29:49.15(14:58.4), F 16:44:55.00(15:05.9) 44:17.0 297 DW6B1AM
3 47:03.5 Matthijs Vogel () Roden S 16:00:46.35, R1 16:15:44.30(14:58.0), R2 16:31:29.45(15:45.1), F 16:47:41.50(16:12.1) 46:55.2 254 DK9PBP1
4 47:44.7 Robert Maarleveld () Roden S 16:00:46.10, R1 16:16:24.40(15:38.3), R2 16:32:28.05(16:03.6), F 16:48:22.70(15:54.7) 47:36.6 298 DT7HXDC
5 48:14.6 Jan Niemeijer () Roden S 16:00:39.05, R1 16:16:19.85(15:40.8), R2 16:32:42.95(16:23.1), F 16:48:52.60(16:09.7) 48:13.6 267 DZ469CH
6 50:55.4 Jos Beukeboom () Weesp S 16:00:41.55, R1 16:17:50.90(17:09.4), R2 16:35:02.15(17:11.2), F 16:51:33.40(16:31.3) 50:51.9 202 CB91672
7 51:31.2 Frank van Vulpen () Roden S 16:00:58.50, R1 16:17:40.70(16:42.2), R2 16:35:02.40(17:21.7), F 16:52:09.20(17:06.8) 51:10.7 264 DT2E6DK
8 52:54.9 Harry Schokkenbroek (Loopgroep Norg) Norg S 16:00:45.45, R1 16:17:29.15(16:43.7), R2 16:35:34.90(18:05.8), F 16:53:32.90(17:58.0) 52:47.5 225 DK4DNG7
9 54:24.9 Karel Kort (Loopgroep Nienoord) Tolbert S 16:00:47.90, R1 16:18:07.80(17:19.9), R2 16:36:32.20(18:24.4), F 16:55:02.90(18:30.7) 54:15.0 294 DM9YRBZ
10 54:51.5 Egbert Geertsema () Groningen S 16:00:48.90, R1 16:18:56.70(18:07.8), R2 16:37:11.65(18:14.9), F 16:55:29.50(18:17.9) 54:40.6 268 DR38ZAE
11 56:20.6 Albrecht de Jong () Denhelder S 16:00:56.85, R1 16:19:47.40(18:50.6), R2 16:38:32.55(18:45.1), F 16:56:58.65(18:26.1) 56:01.8 255 DW31BYS
12 57:12.0 Peter Leeflang () Roden S 16:00:45.90, R1 16:19:00.25(18:14.3), R2 16:38:20.45(19:20.2), F 16:57:50.05(19:29.6) 57:04.1 265 DW633H1
13 57:17.1 Ronald Verbree () Leek S 16:00:59.75, R1 16:19:16.00(18:16.3), R2 16:38:17.50(19:01.5), F 16:57:55.15(19:37.6) 56:55.4 287 DW5RMBG
14 57:26.8 Jaap Groenendal () Oldehove S 16:00:44.40, R1 16:19:29.30(18:44.9), R2 16:38:42.50(19:13.2), F 16:58:04.80(19:22.3) 57:20.4 205 CH64193
15 57:27.1 Bert Nederveen () Noordhorn S 16:00:48.50, R1 16:19:26.05(18:37.5), R2 16:38:42.05(19:16.0), F 16:58:05.15(19:23.1) 57:16.6 260 DT4X012
16 59:22.2 Hans van der Mark (PK) Norg S 16:00:44.15, R1 16:20:27.40(19:43.3), R2 16:40:24.00(19:56.6), F 17:00:00.20(19:36.2) 59:16.1 296 DW1B2CW
17 59:35.9 Luc Nijveen (Groningen Atletiek (groningen)) Roden S 16:00:41.25, R1 16:20:51.95(20:10.7), R2 16:40:58.70(20:06.8), F 17:00:13.95(19:15.2) 59:32.7 209 CH56634
18 1:00:35.6 Roel de Vries () Leek S 16:00:42.90, R1 16:20:01.95(19:19.0), R2 16:40:08.05(20:06.1), F 17:01:13.65(21:05.6) 1:00:30.7 281 DK4E7CA
19 1:02:24.3 Jacques Heldoorn () Groningen S 16:01:04.00, R1 16:22:08.20(21:04.2), R2 16:42:38.80(20:30.6), F 17:03:02.30(20:23.5) 1:01:58.3 283 DW1BBH3
20 1:05:53.5 Theo Arends () Tolbert S 16:00:57.60, R1 16:23:23.30(22:25.7), R2 16:44:58.40(21:35.1), F 17:06:31.50(21:33.1) 1:05:33.9 282 DR3ZG7Y
21 1:09:44.5 Pieter Klaver () Nuis S 16:00:52.85, R1 16:21:14.85(20:22.0), R2 16:44:12.20(22:57.4), F 17:10:22.50(26:10.3) 1:09:29.7 258 DW1BCS5

 

Vrouwen Senioren Kwart Mar

Nr Tijd Naam Woonplaats Tussentijden Nettotijd Startnr Chipcode
1 45:37.8 An Bennema (Vitalis) Groningen S 16:00:39.90, R1 16:15:44.40(15:04.5), R2 16:31:05.35(15:20.9), F 16:46:15.85(15:10.5) 45:35.9 274 DW6GG7B
2 49:07.1 Roos Boelen () Foxwolde S 16:00:39.05, R1 16:15:53.95(15:14.9), R2 16:32:35.15(16:41.2), F 16:49:45.15(17:10.0) 49:06.1 269 DW3RW08
3 50:27.4 Saffira Kiewiet () Haren S 16:00:39.30, R1 16:16:50.50(16:11.2), R2 16:33:44.90(16:54.4), F 16:51:05.40(17:20.5) 50:26.1 270 DK8Z3MY
4 52:47.3 Inge Wagt (groningen atletiek) Nieuw Roden S 16:00:46.00, R1 16:18:02.00(17:16.0), R2 16:35:46.30(17:44.3), F 16:53:25.35(17:39.0) 52:39.3 275 HZ3WB8K
5 56:21.7 Aukje de Vries () Zevenhuizengn S 16:00:39.70, R1 16:18:21.00(17:41.3), R2 16:37:39.85(19:18.8), F 16:56:59.70(19:19.9) 56:20.0 206 DR1ASNM
6 58:18.3 Edith Huisman () Roden S 16:01:01.15, R1 16:20:38.00(19:36.9), R2 16:40:17.60(19:39.6), F 16:58:56.30(18:38.7) 57:55.2 279 DA6RTEA
7 59:34.7 Harma Mekkering () Roden S 16:00:49.10, R1 16:20:49.95(20:00.8), R2 16:40:58.25(20:08.3), F 17:00:12.70(19:14.5) 59:23.6 201 DT29PGS
8 1:00:23.6 Ingrid Ruiter () S 16:00:49.15, R1 16:20:50.10(20:01.0), R2 16:41:00.60(20:10.5), F 17:01:01.60(20:01.0) 1:00:12.5 211 DW6GDDX
9 1:02:37.0 Melana Oldenburger () S 16:00:51.00, R1 16:21:31.05(20:40.0), R2 16:42:14.35(20:43.3), F 17:03:15.00(21:00.7) 1:02:24.0 214 DW75AP4
10 1:03:10.6 Sacha van den Hoed () S 16:00:52.10, R1 16:21:40.10(20:48.0), R2 16:42:36.80(20:56.7), F 17:03:48.65(21:11.8) 1:02:56.5 222 DR7NABN
11 1:03:30.9 Esther Wynia (Groningen Atletiek/loopgroep Roden) Roden S 16:00:50.30, R1 16:20:52.90(20:02.6), R2 16:42:58.80(22:05.9), F 17:04:08.90(21:10.1) 1:03:18.6 276 DZ468RX
12 1:04:08.9 Anne-Hilde Savenije () Groningen S 16:01:03.75, R1 16:22:00.00(20:56.3), R2 16:43:27.30(21:27.3), F 17:04:46.90(21:19.6) 1:03:43.2 273 DT4RGXX
13 1:04:13.7 Nienke Sloots () Zuidlaren S 16:00:51.70, R1 16:20:50.30(19:58.6), R2 16:41:48.85(20:58.5), F 17:04:51.75(23:02.9) 1:04:00.0 200 DZ47HD7
14 1:04:29.4 Rian Wagenaar (loopgroep nienoord) Tolbert S 16:00:55.60, R1 16:20:34.05(19:38.4), R2 16:42:14.30(21:40.3), F 17:05:07.45(22:53.1) 1:04:11.8 293 DY772Z6
15 1:04:38.9 Janny Zaadstra () S 16:00:51.20, R1 16:20:45.20(19:54.0), R2 16:41:43.10(20:57.9), F 17:05:16.90(23:33.8) 1:04:25.7 213 DA69HD5
16 1:04:56.9 Kyra Struik () S 16:00:50.20, R1 16:21:30.90(20:40.7), R2 16:43:40.45(22:09.5), F 17:05:34.90(21:54.5) 1:04:44.7 223 DK3F6Z4
17 1:05:07.4 Helga Halma () S 16:00:49.75, R1 16:21:41.40(20:51.7), R2 16:43:41.70(22:00.3), F 17:05:45.45(22:03.7) 1:04:55.7 212 DK1WKPD
18 1:05:07.5 Jose Reijinga () S 16:00:51.10, R1 16:21:41.25(20:50.1), R2 16:43:41.35(22:00.1), F 17:05:45.55(22:04.2) 1:04:54.4 224 DW6X8WV
19 1:05:53.2 Ilse Arends () Tolbert S 16:00:57.95, R1 16:23:23.10(22:25.2), R2 16:44:58.35(21:35.2), F 17:06:31.20(21:32.9) 1:05:33.3 271 DZ40EKR
20 1:07:40.9 Marjolein Oudega () S 16:00:54.60, R1 16:23:01.05(22:06.4), R2 16:45:40.55(22:39.5), F 17:08:18.90(22:38.4) 1:07:24.3 216 HT8N9XB
21 1:11:32.5 Inge Dijkstra () S 16:00:55.95, R1 16:24:27.30(23:31.4), R2 16:48:10.95(23:43.6), F 17:12:10.55(23:59.6) 1:11:14.6 217 DA6Z3WA

 

Vrouwen 45+ Kwart Mar

Nr Tijd Naam Woonplaats Tussentijden Nettotijd Startnr Chipcode
1 52:19.1 Dorine Huisman (Groningen Atletiek (groningen)) Roden S 16:01:00.05, R1 16:17:56.10(16:56.1), R2 16:35:25.75(17:29.6), F 16:52:57.10(17:31.4) 51:57.1 203 DK73CFA
2 54:57.9 Foekje vd Zee () Kollum S 16:00:43.80, R1 16:18:46.45(18:02.6), R2 16:37:15.95(18:29.5), F 16:55:35.90(18:20.0) 54:52.1 263 DW7GYDR
3 57:47.7 Coba Wouda () Kollum S 16:00:43.30, R1 16:19:35.50(18:52.2), R2 16:39:10.10(19:34.6), F 16:58:25.70(19:15.6) 57:42.4 207 DG7XC1D