Uitslag 2013

Ga direct naar…
Heren 1/2 Marathon
Heren 45+ 1/2 Marathon
Dames 1/2 Marathon
Dames 45+ 1/2 Marathon
Heren 1/4 Marathon
Dames 1/4 Marathon
Scholierenloop
Scholierenloop (begeleiding)
1K-Run (meisjes grp 4)
1K-Run (jongens grp 4)
1K-Run (jongens grp 5/6)
1K-Run (jongens grp 7/8)
1K-Run (meisjes grp 5/6)
1K-Run (meisjes grp 7/8)
Mannen Trim 7km
Vrouwen Trim 7km


Estafette-Teams
Mannen Trim 3.5km
Vrouwen Trim 3.5km
Mannen Trim 10.5km
Vrouwen Trim 10.5km
Mannen Trim 14km
Vrouwen Trim 14km
Mannen Trim 21.1km
Vrouwen Trim 21.1km
Mannen Trim 17.5km
Vrouwen Trim 17.5km

 

Halve Marathon – Heren 1/2 Marathon

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:14:48 1:14:47 Joris Kampen Groningen 1621 DN1389R S: 15:59:52.30 R1: 16:11:41.85 (11:49.5) R2: 16:23:51.20 (12:09.4) R3: 16:30:51.10 (06:59.9) R4: 16:49:10.85 (18:19.7) R5: 17:02:02.55 (12:51.7) F: 17:14:39.25 (12:36.7)
2 1:18:56 1:18:55 Karel-Jan Lensen Groningen 1529 DW2ZKTM S: 15:59:53.35 R1: 16:12:30.75 (12:37.4) R2: 16:25:23.85 (12:53.1) R3: 16:38:24.90 (13:01.1) R4: 16:51:56.35 (13:31.4) R5: 17:05:30.55 (13:34.2) F: 17:18:47.80 (13:17.3)
3 1:20:40 1:20:40 Herman Brouwer Groningen 1506 DY775TV S: 15:59:52.05 R1: 16:12:30.70 (12:38.7) R2: 16:25:39.35 (13:08.6) R3: 16:38:54.05 (13:14.7) R4: 16:52:24.40 (13:30.4) R5: 17:06:21.35 (13:56.9) F: 17:20:31.40 (14:10.1)
4 1:23:11 1:23:11 Dorus Wolthekker Nietap 1552 DZ4XB26 S: R1: 16:13:22.55 (7:13:22.5) R2: 16:27:02.60 (13:40.1) R3: 16:40:48.75 (13:46.1) R4: 16:54:43.10 (13:54.4) R5: 17:08:46.20 (14:03.1) F: 17:23:02.55 (14:16.3)
5 1:23:58 1:23:58 Bart ter Veer Groningen 1564 DW7ZBPS S: 15:59:52.75 R1: 16:13:11.45 (13:18.7) R2: 16:26:31.65 (13:20.2) R3: 16:40:16.75 (13:45.1) R4: 16:54:34.65 (14:17.9) R5: 17:09:10.55 (14:35.9) F: 17:23:50.00 (14:39.5)
6 1:30:59 1:30:57 Grietinus Reinders Leek 1542 DW6X686 S: 15:59:53.70 R1: 16:13:56.85 (14:03.1) R2: 16:28:39.05 (14:42.2) R3: 16:43:41.20 (15:02.2) R4: 16:59:08.25 (15:27.0) R5: 17:15:10.95 (16:02.7) F: 17:30:50.25 (15:39.3)
7 1:33:06 1:32:58 Paul Kamps Roden 1562 DW6T3GA S: 16:00:00.70 R1: 16:15:03.70 (15:03.0) R2: 16:30:33.70 (15:30.0) R3: 16:46:05.70 (15:32.0) R4: 17:01:51.75 (15:46.0) R5: 17:17:30.25 (15:38.5) F: 17:32:57.85 (15:27.6)
8 1:35:41 1:35:37 Eddy ten Brink Peize 1505 DW11EKG S: 15:59:56.25 R1: 16:14:54.05 (14:57.8) R2: 16:30:35.85 (15:41.8) R3: 16:46:12.75 (15:36.9) R4: 17:02:20.20 (16:07.5) R5: 17:18:42.65 (16:22.4) F: 17:35:32.45 (16:49.8)
9 1:38:33 1:38:17 Klaas Zwaagman Groningen 1614 1ZYH39A S: 16:00:08.05 R1: 16:16:46.50 (16:38.5) R2: 16:33:38.80 (16:52.3) R3: 16:50:28.15 (16:49.3) R4: 17:07:07.55 (16:39.4) R5: 17:23:39.05 (16:31.5) F: 17:38:24.95 (14:45.9)
10 1:39:23 1:39:08 Remco de Kok Rhenen 1527 DM1Z23P S: 16:00:07.05 R1: 16:16:46.50 (16:39.5) R2: 16:33:38.80 (16:52.3) R3: 16:50:28.15 (16:49.3) R4: 17:07:07.55 (16:39.4) R5: 17:23:39.05 (16:31.5) F: 17:39:14.95 (15:35.9)
11 1:42:57 1:42:50 Paul Huizenga Roden 1521 DW0207C S: 15:59:59.75 R1: 16:16:26.35 (16:26.6) R2: 16:33:11.55 (16:45.2) R3: 16:49:57.25 (16:45.7) R4: 17:07:02.05 (17:04.8) R5: 17:24:29.05 (17:27.0) F: 17:42:49.05 (18:20.0)
12 1:45:05 1:44:57 Frank Rozema Uithuizen 1563 DR8WXKT S: 16:00:00.65 R1: 16:16:39.90 (16:39.3) R2: 16:33:24.30 (16:44.4) R3: 16:50:13.45 (16:49.1) R4: 17:07:32.90 (17:19.5) R5: 17:26:15.80 (18:42.9) F: 17:44:56.95 (18:41.1)
13 1:45:30 1:45:26 Wietze Jan (roepnaam: Wietze) de Jager Leek 1522 DW1Y2KM S: 15:59:56.00 R1: 16:16:23.50 (16:27.5) R2: 16:33:43.65 (17:20.1) R3: 16:51:24.05 (17:40.4) R4: 17:09:31.95 (18:07.9) R5: 17:27:51.95 (18:20.0) F: 17:45:21.30 (17:29.4)
14 1:47:51 1:47:44 Johan Panneman Groningen 1537 DY5Y9YW S: 15:59:59.35 R1: 16:17:38.05 (17:38.7) R2: 16:35:05.65 (17:27.6) R3: 16:52:49.05 (17:43.4) R4: 17:10:39.45 (17:50.4) R5: 17:29:52.65 (19:13.2) F: 17:47:42.90 (17:50.3)
15 1:49:01 1:48:47 Thom Snijder Bedum 1546 DY74BG3 S: 16:00:05.55 R1: 16:17:05.20 (16:59.7) R2: 16:34:32.40 (17:27.2) R3: 16:52:34.80 (18:02.4) R4: 17:11:06.55 (18:31.7) R5: 17:29:42.80 (18:36.3) F: 17:48:52.30 (19:09.5)
16 1:49:02 1:48:54 Richard de Vries Leek 1549 HG2GYRC S: 16:00:00.05 R1: 16:17:21.35 (17:21.3) R2: 16:34:52.15 (17:30.8) R3: 16:52:09.15 (17:17.0) R4: 17:09:33.20 (17:24.1) R5: 17:28:09.35 (18:36.1) F: 17:48:53.80 (20:44.5)
17 1:49:19 1:49:12 Remko Meijer Drachten 1531 DK90YD7 S: 15:59:59.05 R1: 16:17:23.00 (17:24.0) R2: 16:35:05.90 (17:42.9) R3: 16:52:49.15 (17:43.2) R4: 17:10:39.35 (17:50.2) R5: 17:29:52.75 (19:13.4) F: 17:49:10.45 (19:17.7)
18 1:49:30 1:49:17 Jilke Wiersinga Roden 1560 DT4R99N S: 16:00:04.65 R1: 16:18:12.15 (18:07.5) R2: 16:35:20.25 (17:08.1) R3: 16:52:49.55 (17:29.3) R4: 17:10:41.95 (17:52.4) R5: 17:28:59.90 (18:18.0) F: 17:49:21.10 (20:21.2)
19 1:51:36 1:51:07 Martijn Knook Roden 1611 DK4KGWP S: 16:00:20.55 R1: 16:19:14.70 (18:54.2) R2: 16:37:48.30 (18:33.6) R3: 16:56:26.25 (18:37.9) R4: 17:15:04.35 (18:38.1) R5: 17:33:32.75 (18:28.4) F: 17:51:27.50 (17:54.8)
20 1:51:55 1:51:40 Martijn van der Werf Groningen 1628 DW031P1 S: 16:00:07.10 R1: 16:17:52.85 (17:45.7) R2: 16:35:49.00 (17:56.2) R3: 16:54:05.20 (18:16.2) R4: 17:12:59.90 (18:54.7) R5: 17:32:33.75 (19:33.8) F: 17:51:46.40 (19:12.7)
21 1:52:10 1:51:52 Jean Mario Castro Roden 1509 DW1B6B1 S: 16:00:09.85 R1: 16:20:34.35 (20:24.5) R2: 16:37:40.80 (17:06.5) R3: 16:55:49.90 (18:09.1) R4: 17:14:04.40 (18:14.5) R5: 17:32:31.20 (18:26.8) F: 17:52:01.85 (19:30.6)
22 1:55:30 1:55:23 Adriaan Mollema Nieuwe Pekela 1619 DA795MV S: 15:59:58.50 R1: 16:17:22.65 (17:24.1) R2: 16:35:03.55 (17:40.9) R3: 16:53:04.35 (18:00.8) R4: 17:12:25.50 (19:21.2) R5: 17:33:34.35 (21:08.8) F: 17:55:21.20 (21:46.9)
23 1:55:58 1:55:30 Harm H Buist Zevenhuizen 1508 DR6GKTD S: 16:00:20.45 R1: 16:18:56.55 (18:36.1) R2: 16:37:08.95 (18:12.4) R3: 16:56:12.25 (19:03.3) R4: 17:16:00.75 (19:48.5) R5: 17:35:56.65 (19:55.9) F: 17:55:49.60 (19:53.0)
24 1:56:03 1:55:50 Ronald Schipper Enumatil 1545 DK7W5MA S: 16:00:04.20 R1: 16:19:38.35 (19:34.1) R2: 16:38:37.85 (18:59.5) R3: 16:57:21.25 (18:43.4) R4: 17:16:38.95 (19:17.7) R5: 17:36:15.25 (19:36.3) F: 17:55:54.20 (19:39.0)
25 1:56:51 1:56:42 Tonny de Jong Zuidlaren 1524 DY5AKVF S: 16:00:01.05 R1: 16:19:22.10 (19:21.1) R2: 16:39:12.30 (19:50.2) R3: 16:58:47.50 (19:35.2) R4: 17:18:21.90 (19:34.4) R5: 17:37:40.80 (19:18.9) F: 17:56:42.55 (19:01.7)
26 1:57:14 1:57:03 Wieger Zigterman Tolbert 1556 DR1EAMZ S: 16:00:02.40 R1: 16:19:21.35 (19:18.9) R2: 16:38:37.80 (19:16.5) R3: 16:58:02.15 (19:24.3) R4: 17:17:41.00 (19:38.9) R5: 17:37:33.60 (19:52.6) F: 17:57:05.10 (19:31.5)
27 1:58:24 1:58:11 Peter Kleine Eelde 1526 DW6C1A1 S: 16:00:05.35 R1: 16:19:34.10 (19:28.8) R2: 16:39:05.25 (19:31.1) R3: 16:58:44.00 (19:38.8) R4: 17:18:25.85 (19:41.8) R5: 17:38:09.65 (19:43.8) F: 17:58:15.95 (20:06.3)
28 2:02:01 2:01:40 John Ellen Clinic 1512 DW03HEH S: 16:00:13.30 R1: 16:19:47.35 (19:34.0) R2: 16:39:35.35 (19:48.0) R3: 16:59:58.05 (20:22.7) R4: 17:21:01.80 (21:03.8) R5: 17:41:55.15 (20:53.3) F: 18:01:52.65 (19:57.5)
29 2:04:33 2:04:10 Marcel Gelissen Clinic 1514 DT4RE6X S: 16:00:15.50 R1: 16:19:43.60 (19:28.1) R2: 16:39:31.85 (19:48.2) R3: 16:59:57.65 (20:25.8) R4: 17:21:05.55 (21:07.9) R5: 17:42:45.50 (21:40.0) F: 18:04:24.60 (21:39.1)
 

Halve Marathon – Heren 45+ 1/2 Marathon

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:21:56 1:21:55 Naanko Drent Heiligerlee 1511 DF5SZ5Y S: 15:59:52.85 R1: 16:12:50.60 (12:57.8) R2: 16:26:22.25 (13:31.6) R3: 16:39:57.30 (13:35.1) R4: 16:53:41.15 (13:43.8) R5: 17:07:41.30 (14:00.2) F: 17:21:47.70 (14:06.4)
2 1:24:11 1:24:09 Emile Nales Groningen 1534 DM47NRE S: 15:59:53.65 R1: 16:13:26.60 (13:33.0) R2: 16:27:18.20 (13:51.6) R3: 16:41:09.55 (13:51.3) R4: 16:55:07.90 (13:58.4) R5: 17:09:18.85 (14:10.9) F: 17:24:02.65 (14:43.8)
3 1:25:17 1:25:16 Cor Ton Waskemeer 1626 DW7KKSN S: 15:59:53.30 R1: 16:13:25.75 (13:32.4) R2: 16:27:23.45 (13:57.7) R3: 16:41:22.65 (13:59.2) R4: 16:55:31.50 (14:08.9) R5: 17:10:08.65 (14:37.1) F: 17:25:08.60 (15:00.0)
4 1:27:26 1:27:24 Ignas Dümmer Assen 1570 DW5W339 S: 15:59:54.60 R1: 16:13:32.05 (13:37.4) R2: 16:27:54.45 (14:22.4) R3: 16:42:12.00 (14:17.6) R4: 16:57:11.35 (14:59.3) R5: 17:12:15.35 (15:04.0) F: 17:27:18.05 (15:02.7)
5 1:28:01 1:27:59 Johan Vonck Garnwerd 1608 DW7X77A S: 15:59:53.95 R1: 16:13:27.10 (13:33.2) R2: 16:27:23.85 (13:56.7) R3: 16:41:51.45 (14:27.6) R4: 16:56:53.85 (15:02.4) R5: 17:12:12.80 (15:19.0) F: 17:27:52.25 (15:39.4)
6 1:29:00 1:29:00 Erik Bakker Steenwijk 1623 DA32YR7 S: 15:59:52.75 R1: 16:13:33.30 (13:40.6) R2: 16:27:50.80 (14:17.5) R3: 16:42:14.95 (14:24.1) R4: 16:57:11.50 (14:56.6) R5: 17:12:34.05 (15:22.5) F: 17:28:52.05 (16:18.0)
7 1:31:25 1:31:23 Kees van der Sluijs Emmen 1618 DA57P34 S: 15:59:54.15 R1: 16:14:51.95 (14:57.8) R2: 16:29:56.00 (15:04.1) R3: 16:44:58.80 (15:02.8) R4: 17:00:17.20 (15:18.4) R5: 17:15:50.80 (15:33.6) F: 17:31:16.80 (15:26.0)
8 1:33:51 1:33:47 Wouter Bouw Peize 1557 DX1TGKC S: 15:59:55.75 R1: 16:15:04.75 (15:09.0) R2: 16:30:31.85 (15:27.1) R3: 16:46:10.40 (15:38.6) R4: 17:02:01.45 (15:51.0) R5: 17:17:50.70 (15:49.3) F: 17:33:42.40 (15:51.7)
9 1:33:56 1:33:48 Marc Wiijsman Roden 1551 CB73683 S: 15:59:59.90 R1: 16:15:24.45 (15:24.5) R2: 16:31:20.40 (15:56.0) R3: 16:47:17.30 (15:56.9) R4: 17:02:37.50 (15:20.2) R5: 17:18:05.20 (15:27.7) F: 17:33:47.35 (15:42.1)
10 1:34:46 1:34:39 Herre van Brug Groningen 1507 DY8623V S: 15:59:58.25 R1: 16:15:10.50 (15:12.3) R2: 16:30:32.35 (15:21.8) R3: 16:46:05.70 (15:33.4) R4: 17:02:04.45 (15:58.7) R5: 17:18:25.25 (16:20.8) F: 17:34:37.20 (16:12.0)
11 1:36:22 1:36:18 Peter Wolters Nieuw-Roden 1565 DM4KMAN S: 15:59:55.90 R1: 16:15:07.30 (15:11.4) R2: 16:30:50.10 (15:42.8) R3: 16:46:44.80 (15:54.7) R4: 17:03:04.95 (16:20.1) R5: 17:19:34.35 (16:29.4) F: 17:36:13.50 (16:39.2)
12 1:36:25 1:36:22 Erwin Sanders Emmen 1544 DW9P9HP S: 15:59:55.40 R1: 16:15:11.85 (15:16.4) R2: 16:30:48.75 (15:36.9) R3: 16:46:44.55 (15:55.8) R4: 17:03:08.75 (16:24.2) R5: 17:19:46.85 (16:38.1) F: 17:36:16.75 (16:29.9)
13 1:41:46 1:41:38 Jan Pols Groningen 1539 DW5FS8Y S: 15:59:59.40 R1: 16:16:20.95 (16:21.5) R2: 16:32:26.35 (16:05.4) R3: 16:48:52.70 (16:26.4) R4: 17:06:00.25 (17:07.5) R5: 17:23:43.95 (17:43.7) F: 17:41:37.40 (17:53.5)
14 1:42:30 1:42:26 Henk ter Schuur Roden 1609 DA2SBRN S: 15:59:55.55 R1: 16:15:03.10 (15:07.6) R2: 16:30:50.55 (15:47.4) R3: 16:47:23.60 (16:33.1) R4: 17:04:46.05 (17:22.4) R5: 17:22:58.40 (18:12.4) F: 17:42:21.50 (19:23.1)
15 1:42:40 1:42:25 Bart de Vries Ruischerbrug 1617 DK1Y0VA S: 16:00:07.30 R1: 16:16:59.80 (16:52.5) R2: 16:34:00.75 (17:00.9) R3: 16:51:08.15 (17:07.4) R4: 17:08:14.50 (17:06.4) R5: 17:25:26.85 (17:12.3) F: 17:42:31.50 (17:04.7)
16 1:42:50 1:42:45 Michael van der Plas Voorschoten 1538 DW6GSDH S: 15:59:56.85 R1: 16:15:56.35 (15:59.5) R2: 16:32:15.25 (16:18.9) R3: 16:49:21.15 (17:05.9) R4: 17:06:49.85 (17:28.7) R5: 17:24:37.20 (17:47.4) F: 17:42:41.65 (18:04.4)
17 1:44:19 1:44:15 Ad Peltenburg Zoetermeer 1607 CH13453 S: 15:59:55.90 R1: 16:15:56.95 (16:01.0) R2: 16:32:43.30 (16:46.4) R3: 16:49:54.00 (17:10.7) R4: 17:06:59.85 (17:05.8) R5: 17:25:05.65 (18:05.8) F: 17:44:10.95 (19:05.3)
18 1:46:59 1:46:47 Arjan Boer Roden 1561 DR0ZASF S: 16:00:03.95 R1: 16:17:24.15 (17:20.2) R2: 16:34:36.85 (17:12.7) R3: 16:51:35.65 (16:58.8) R4: 17:08:39.75 (17:04.1) R5: 17:26:30.70 (17:51.0) F: 17:46:50.25 (20:19.5)
19 1:48:10 1:47:57 Michel Mooiman Ten Boer 1533 DR8WFXA S: 16:00:05.05 R1: 16:17:49.50 (17:44.5) R2: 16:35:29.05 (17:39.5) R3: 16:53:12.50 (17:43.5) R4: 17:10:53.95 (17:41.4) R5: 17:29:21.50 (18:27.6) F: 17:48:01.10 (18:39.6)
20 1:50:44 1:50:28 Herman van der Donk Grootegast 1613 DK4E5SF S: 16:00:08.05 R1: 16:18:58.65 (18:50.6) R2: 16:37:25.85 (18:27.2) R3: 16:55:49.10 (18:23.3) R4: 17:14:04.75 (18:15.6) R5: 17:32:29.40 (18:24.7) F: 17:50:35.50 (18:06.1)
21 1:50:51 1:50:45 Arjen Vos Voorschoten 1548 DK9N0CK S: 15:59:57.60 R1: 16:17:01.95 (17:04.3) R2: 16:34:34.85 (17:32.9) R3: 16:52:06.10 (17:31.3) R4: 17:10:32.75 (18:26.6) R5: 17:30:17.00 (19:44.3) F: 17:50:42.30 (20:25.3)
22 1:51:26 1:51:19 Henk Prins Tolbert 1622 DN8XMWM S: 15:59:59.85 R1: 16:18:16.80 (18:17.0) R2: 16:36:44.75 (18:27.9) R3: 16:55:09.05 (18:24.3) R4: 17:13:49.70 (18:40.7) R5: 17:32:36.65 (18:46.9) F: 17:51:18.05 (18:41.4)
23 1:51:43 1:51:28 Bert Wiendels Roden 1550 DZ0M4RY S: 16:00:06.85 R1: 16:17:23.80 (17:17.0) R2: 16:35:08.80 (17:45.0) R3: 16:53:16.40 (18:07.6) R4: 17:12:15.85 (18:59.4) R5: 17:31:51.05 (19:35.2) F: 17:51:34.25 (19:43.2)
24 1:52:18 1:52:11 Bert Takens Groningen 1615 DA3E15T S: 15:59:58.45 R1: 16:17:26.75 (17:28.3) R2: 16:35:06.50 (17:39.8) R3: 16:52:50.90 (17:44.4) R4: 17:11:37.65 (18:46.7) R5: 17:31:42.20 (20:04.6) F: 17:52:09.20 (20:27.0)
25 1:54:10 1:54:01 Benno Hogeboom Roden 1518 DK12GNT S: 16:00:01.15 R1: 16:17:41.25 (17:40.1) R2: 16:35:52.85 (18:11.6) R3: 16:54:25.85 (18:33.0) R4: 17:13:25.80 (19:00.0) R5: 17:33:06.85 (19:41.0) F: 17:54:01.85 (20:55.0)
26 2:11:28 2:10:57 Henk Meijer Roden 1559 DK6T0NN S: 16:00:22.75 R1: 16:21:32.00 (21:09.3) R2: 16:42:01.45 (20:29.4) R3: 17:02:50.40 (20:49.0) R4: 17:24:13.40 (21:23.0) R5: 17:46:35.35 (22:21.9) F: 18:11:19.35 (24:44.0)
27 2:17:21 2:17:14 Fokko Bosma Groningen 1616 CB28783 S: 15:59:59.10 R1: 16:22:20.70 (22:21.6) R2: 16:44:56.60 (22:35.9) R3: 17:07:23.65 (22:27.0) R4: 17:30:06.60 (22:43.0) R5: 17:53:20.95 (23:14.3) F: 18:17:12.65 (23:51.7)
 

Halve Marathon – Dames 1/2 Marathon

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:35:07 1:35:05 Annel Lameijer Peize 1528 DY14HT6 S: 15:59:54.00 R1: 16:14:22.95 (14:28.9) R2: 16:29:48.95 (15:26.0) R3: 16:45:53.25 (16:04.3) R4: 17:02:24.35 (16:31.1) R5: 17:18:57.65 (16:33.3) F: 17:34:58.90 (16:01.3)
2 1:41:30 1:41:25 Corien Jansen Nieuw-Roden 1523 DR3WV9R S: 15:59:57.00 R1: 16:16:20.35 (16:23.3) R2: 16:33:00.65 (16:40.3) R3: 16:49:54.55 (16:53.9) R4: 17:07:02.80 (17:08.3) R5: 17:24:22.45 (17:19.6) F: 17:41:21.85 (16:59.4)
3 1:41:33 1:41:31 Jolien Menninga Groningen 1532 DK4HAWE S: 15:59:54.65 R1: 16:15:30.20 (15:35.6) R2: 16:31:55.85 (16:25.6) R3: 16:48:40.75 (16:44.9) R4: 17:05:50.85 (17:10.1) R5: 17:23:26.75 (17:35.9) F: 17:41:24.75 (17:58.0)
4 1:56:51 1:56:41 Ingrid Alkema Groningen 1501 DA56S14 S: 16:00:01.90 R1: 16:19:22.15 (19:20.2) R2: 16:39:13.15 (19:51.0) R3: 16:58:46.35 (19:33.2) R4: 17:18:21.50 (19:35.2) R5: 17:37:40.70 (19:19.2) F: 17:56:42.75 (19:02.0)
5 1:57:12 1:57:03 Gretta Zigterman Tolbert 1555 DK1YSNB S: 16:00:01.60 R1: 16:19:21.75 (19:20.1) R2: 16:38:37.95 (19:16.2) R3: 16:58:03.20 (19:25.3) R4: 17:17:40.95 (19:37.7) R5: 17:37:33.75 (19:52.8) F: 17:57:03.85 (19:30.1)
6 2:04:09 2:03:39 Marleen Flierman Zwolle 1513 DK4E78V S: 16:00:22.25 R1: 16:23:19.95 (22:57.7) R2: 16:44:41.55 (21:21.6) R3: 17:05:28.45 (20:46.9) R4: 17:25:10.90 (19:42.5) R5: 17:44:34.55 (19:23.6) F: 18:04:00.45 (19:25.9)
7 2:09:41 2:09:10 Meréte Palmen Bunne 1536 DF9BB95 S: 16:00:22.85 R1: 16:23:19.80 (22:57.0) R2: 16:46:09.45 (22:49.6) R3: 17:09:15.75 (23:06.3) R4: 17:29:52.15 (20:36.4) R5: 17:50:13.70 (20:21.6) F: 18:09:32.40 (19:18.7)
8 2:09:44 2:09:35 Esther Wynia Roden 1553 DY06C6W S: 16:00:01.00 R1: 16:20:04.85 (20:03.8) R2: 16:41:14.45 (21:09.6) R3: 17:02:55.45 (21:41.0) R4: 17:25:02.30 (22:06.9) R5: 17:47:15.75 (22:13.4) F: 18:09:35.15 (22:19.4)
9 2:09:44 2:09:18 Rianne Ramaker Clinic 1540 DR1P91P S: 16:00:17.90 R1: 16:21:48.35 (21:30.4) R2: 16:42:47.15 (20:58.8) R3: 17:03:33.45 (20:46.3) R4: 17:25:03.75 (21:30.3) R5: 17:47:16.55 (22:12.8) F: 18:09:35.75 (22:19.2)
10 2:09:45 2:09:35 Rickie Bouma – De Vrijer Roden 1504 DW65F1Y S: 16:00:01.55 R1: 16:20:04.70 (20:03.2) R2: 16:41:14.60 (21:09.9) R3: 17:02:55.05 (21:40.4) R4: 17:25:02.15 (22:07.1) R5: 17:47:15.60 (22:13.5) F: 18:09:36.20 (22:20.6)
11 2:11:28 2:10:57 Leonie Meijer Nieuw Roden 1558 DY5KD6N S: 16:00:22.20 R1: 16:21:33.05 (21:10.8) R2: 16:42:02.65 (20:29.6) R3: 17:02:51.35 (20:48.7) R4: 17:24:13.35 (21:22.0) R5: 17:46:35.60 (22:22.3) F: 18:11:19.20 (24:43.6)
12 2:22:51 2:22:34 J. Reijinga Roden 1541 DK4A4MM S: 16:00:09.35 R1: 16:21:33.90 (21:24.6) R2: 16:43:45.45 (22:11.5) R3: 17:07:03.00 (23:17.6) R4: 17:31:04.95 (24:01.9) R5: 17:56:10.45 (25:05.5) F: 18:22:42.65 (26:32.2)
 

Halve Marathon – Dames 45+ 1/2 Marathon

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:38:03 1:37:59 Evelien Hoogendoorn Nieuw-Roden 1519 DR5SHCM S: 15:59:56.30 R1: 16:15:25.00 (15:28.7) R2: 16:31:28.45 (16:03.4) R3: 16:47:43.20 (16:14.8) R4: 17:04:15.15 (16:31.9) R5: 17:21:04.15 (16:49.0) F: 17:37:54.95 (16:50.8)
2 1:42:09 1:42:06 Aleida Groothoff Winsum 1629 DA25XB1 S: 15:59:54.30 R1: 16:16:20.50 (16:26.2) R2: 16:33:11.45 (16:50.9) R3: 16:49:57.25 (16:45.8) R4: 17:07:00.10 (17:02.9) R5: 17:24:14.75 (17:14.6) F: 17:42:00.25 (17:45.5)
3 1:46:23 1:46:21 Anje van Gijssel Woudbloem 1515 DK1YKRR S: 15:59:53.75 R1: 16:16:35.10 (16:41.4) R2: 16:33:45.95 (17:10.8) R3: 16:51:16.15 (17:30.2) R4: 17:09:13.70 (17:57.6) R5: 17:27:31.55 (18:17.8) F: 17:46:14.65 (18:43.1)
4 1:51:27 1:51:19 Jan Jelle Renkema Oldenenk 1625 DG76GPC S: 15:59:59.75 R1: 16:18:17.45 (18:17.7) R2: 16:36:45.80 (18:28.4) R3: 16:55:09.75 (18:23.9) R4: 17:13:49.55 (18:39.8) R5: 17:32:36.60 (18:47.1) F: 17:51:18.10 (18:41.5)
5 1:52:32 1:52:17 Lian de Jonge Roden 1525 DK1T13E S: 16:00:07.05 R1: 16:17:22.05 (17:15.0) R2: 16:35:05.35 (17:43.3) R3: 16:53:25.85 (18:20.5) R4: 17:12:25.65 (18:59.8) R5: 17:32:45.25 (20:19.6) F: 17:52:23.55 (19:38.3)
6 1:59:15 1:59:06 Ingrid Ruiter Roden 1543 DW6GDDX S: 16:00:01.25 R1: 16:19:44.80 (19:43.6) R2: 16:39:14.05 (19:29.2) R3: 16:58:57.65 (19:43.6) R4: 17:19:06.95 (20:09.3) R5: 17:39:20.25 (20:13.3) F: 17:59:06.75 (19:46.5)
 

Kwart Marathon – Heren 1/4 Marathon

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 41:19 41:14 Maarten de Jong Roden 1017 DT46B04 S: 15:59:56.60 R1: 16:13:25.70 (13:29.1) R2: 16:27:03.90 (13:38.2) F: 16:41:10.55 (14:06.6)
2 42:21 42:19 Freek van Zoest Voorschoten 1052 DW43FP4 S: 15:59:53.95 R1: 16:13:15.45 (13:21.5) R2: 16:27:34.05 (14:18.6) F: 16:42:12.85 (14:38.8)
3 43:46 43:44 Ab Slagter Uithuizermeeden 1036 CA55261 S: 15:59:53.40 R1: 16:14:22.25 (14:28.8) R2: 16:29:12.85 (14:50.6) F: 16:43:37.35 (14:24.5)
4 44:40 44:34 Willem-Jan Wakelkamp Zevenhuizen 1065 DR934ZN S: 15:59:57.95 R1: 16:14:22.65 (14:24.7) R2: 16:29:22.75 (15:00.1) F: 16:44:31.35 (15:08.6)
5 44:48 44:42 Henk Hans Vermeulen Roden 1062 DW5NM9T S: 15:59:57.75 R1: 16:14:28.35 (14:30.6) R2: 16:29:36.05 (15:07.7) F: 16:44:39.50 (15:03.5)
6 45:30 45:26 Jan Niemijer Roden 1058 DW0FAS6 S: 15:59:55.55 R1: 16:14:29.30 (14:33.8) R2: 16:29:50.25 (15:20.9) F: 16:45:21.25 (15:31.0)
7 45:44 45:40 Bouko Eisen Peize 1121 DM93MS5 S: 15:59:56.00 R1: 16:14:49.75 (14:53.7) R2: 16:30:07.25 (15:17.5) F: 16:45:35.90 (15:28.7)
8 45:48 45:37 Robert Maarleveld Roden 1019 DT7HXDC S: 16:00:03.60 R1: 16:15:26.10 (15:22.5) R2: 16:30:41.95 (15:15.8) F: 16:45:39.85 (14:57.9)
9 46:03 45:45 Chris Woldhuis Groningen 1060 DK1YY6H S: 16:00:09.60 R1: 16:15:55.85 (15:46.2) R2: 16:31:02.20 (15:06.4) F: 16:45:54.10 (14:51.9)
10 46:20 46:10 Frank van der Valk Voorschoten 1040 1ZWAMOW S: 16:00:02.00 R1: 16:15:21.00 (15:19.0) R2: 16:30:02.00 (14:41.0) F: 16:46:12.00 (16:10.0)
11 46:28 46:22 Richard Leupen Assen 1061 DT2CA0V S: 15:59:58.00 R1: 16:14:49.80 (14:51.8) R2: 16:30:22.30 (15:32.5) F: 16:46:19.10 (15:56.8)
12 46:40 46:37 Auke Jonker Aannemersbedrijf B. Jonker 2000 BB00002 S: 15:59:54.40 R1: 16:14:26.30 (14:31.9) R2: 16:30:35.10 (16:08.8) F: 16:46:31.15 (15:56.0)
13 47:28 47:22 Tim Vroom Roden 1049 DY70SCS S: 15:59:58.00 R1: 16:15:19.95 (15:21.9) R2: 16:31:22.10 (16:02.2) F: 16:47:19.80 (15:57.7)
14 47:34 47:32 Renee Regeer Voorschoten 1029 DZ46W3X S: 15:59:54.95 R1: 16:15:11.30 (15:16.4) R2: 16:31:12.50 (16:01.2) F: 16:47:26.05 (16:13.5)
15 47:43 47:41 Peter Stokje Groningen 1038 DT4XSNY S: 15:59:54.50 R1: 16:15:22.55 (15:28.0) R2: 16:31:21.80 (15:59.3) F: 16:47:34.90 (16:13.1)
16 52:31 52:15 Harm Jelies Roden 1118 DT0FBRV S: 16:00:07.95 R1: 16:17:31.75 (17:23.8) R2: 16:35:03.40 (17:31.7) F: 16:52:22.55 (17:19.1)
17 52:56 52:24 Mark Lemmens Norg 1063 DK6BC9W S: 16:00:24.85 R1: 16:18:06.05 (17:41.2) R2: 16:35:24.85 (17:18.8) F: 16:52:47.95 (17:23.1)
18 53:49 53:46 Ed Zijl Voorschoten 1051 DY7MVMW S: 15:59:55.55 R1: 16:17:29.00 (17:33.5) R2: 16:35:33.25 (18:04.2) F: 16:53:40.65 (18:07.4)
19 54:19 54:11 Egbert Takens Haren 1122 DF0M12D S: 15:59:59.25 R1: 16:17:28.00 (17:28.8) R2: 16:35:39.85 (18:11.8) F: 16:54:10.15 (18:30.3)
20 54:48 54:32 Klaas Kuiper Roden 1120 DW3R27F S: 16:00:08.90 R1: 16:19:02.15 (18:53.2) R2: 16:37:28.95 (18:26.8) F: 16:54:40.05 (17:11.1)
21 55:30 55:10 Johan Kregel Peize 1018 DW52ZSR S: 16:00:12.10 R1: 16:19:00.70 (18:48.6) R2: 16:37:21.85 (18:21.1) F: 16:55:21.80 (18:00.0)
22 56:30 56:23 Tim van Houten Voorschoten 1014 DW96FCZ S: 15:59:59.10 R1: 16:18:29.25 (18:30.1) R2: 16:37:49.45 (19:20.2) F: 16:56:21.75 (18:32.3)
23 56:35 56:14 Harry Veenkamp Clinic 1042 DW5VK3T S: 16:00:13.35 R1: 16:19:16.60 (19:03.3) R2: 16:37:51.00 (18:34.4) F: 16:56:26.55 (18:35.5)
24 57:00 56:41 Dick Mulder Leek 1026 DW24R9Z S: 16:00:11.10 R1: 16:17:51.75 (17:40.6) R2: 16:36:44.80 (18:53.1) F: 16:56:51.30 (20:06.5)
25 57:02 56:42 Dick van der Sluis Clinic 1037 DY9HNTE S: 16:00:12.15 R1: 16:18:56.60 (18:44.5) R2: 16:37:51.10 (18:54.5) F: 16:56:53.80 (19:02.7)
26 58:28 58:15 Marcel Hoving Groningen 1056 DW43H8K S: 16:00:04.70 R1: 16:18:52.85 (18:48.1) R2: 16:38:29.15 (19:36.3) F: 16:58:19.45 (19:50.3)
27 58:32 58:16 Jaap van Dekken Marum 1006 DW7G3H9 S: 16:00:08.05 R1: 16:19:43.90 (19:35.9) R2: 16:39:18.00 (19:34.1) F: 16:58:23.55 (19:05.5)
28 59:12 58:49 Ewout Schoonhoven Roden 1035 DY99MR3 S: 16:00:14.80 R1: 16:19:29.70 (19:14.9) R2: 16:39:24.05 (19:54.3) F: 16:59:03.70 (19:39.7)
29 59:40 59:08 Jan Boonstra Peize 1067 DT24847 S: 16:00:23.75 R1: 16:20:12.10 (19:48.4) R2: 16:39:50.90 (19:38.8) F: 16:59:31.40 (19:40.5)
30 1:00:32 1:00:00 Johan Sagel Peize 1066 DW27MR1 S: 16:00:23.45 R1: 16:20:11.80 (19:48.4) R2: 16:40:05.45 (19:53.6) F: 17:00:23.25 (20:17.8)
31 1:00:38 1:00:18 Erik Pakes Clinic 1027 DT2S1DR S: 16:00:12.25 R1: 16:19:24.90 (19:12.7) R2: 16:39:33.90 (20:09.0) F: 17:00:29.65 (20:55.7)
32 1:01:25 1:01:11 Jan Willem Gunnink Zwolle 1124 DR159HY S: 16:00:05.95 R1: 16:19:24.30 (19:18.4) R2: 16:39:57.95 (20:33.6) F: 17:01:16.75 (21:18.8)
33 1:01:43 1:01:09 Andre van Luijn Roden 1069 DG98SYH S: 16:00:25.85 R1: 16:21:36.70 (21:10.9) R2: 16:42:53.55 (21:16.8) F: 17:01:34.75 (18:41.2)
34 1:03:42 1:03:42 Andre Jonker Aannemersbedrijf B. Jonker 2001 BB00001 S: 15:59:52.00 R1: 16:20:05.90 (20:13.9) R2: 16:41:39.60 (21:33.7) F: 17:03:33.20 (21:53.6)
35 1:04:43 1:04:17 Randy Watermulder Roden 1059 DR74ZC6 S: 16:00:18.10 R1: 16:21:49.15 (21:31.0) R2: 16:41:52.70 (20:03.6) F: 17:04:34.70 (22:42.0)
36 1:08:11 1:07:51 Ronald Roffel Harkstede 1032 DW11KTE S: 16:00:12.50 R1: 16:21:21.75 (21:09.2) R2: 16:44:35.70 (23:14.0) F: 17:08:02.60 (23:26.9)
37 1:15:19 1:15:12 Harry Fasten Roden 1055 DR1MDST S: 15:59:59.65 R1: 16:23:07.50 (23:07.9) R2: 16:48:41.65 (25:34.1) F: 17:15:11.00 (26:29.4)
38 1:18:04 1:17:41 Menne Dijksterhuis Clinic 1008 DW5TY57 S: 16:00:14.75 R1: 16:24:42.95 (24:28.2) R2: 16:49:51.60 (25:08.7) F: 17:17:55.65 (28:04.0)
 

Kwart Marathon – Dames 1/4 Marathon

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 44:13 44:10 An Bennema Groningen 1003 DW6X9P7 S: 15:59:55.15 R1: 16:14:46.85 (14:51.7) R2: 16:29:43.60 (14:56.8) F: 16:44:04.80 (14:21.2)
2 50:04 49:58 Leonie van Roekel Peize 1031 DR1FS9X S: 15:59:58.30 R1: 16:16:04.30 (16:06.0) R2: 16:33:25.90 (17:21.6) F: 16:49:55.60 (16:29.7)
3 51:09 51:05 Marlous Jespers Voorschoten 1016 DM98EV5 S: 15:59:56.05 R1: 16:16:24.60 (16:28.6) R2: 16:33:36.55 (17:11.9) F: 16:51:00.15 (17:23.6)
4 52:23 52:07 Judit Berenschot Clinic 1004 DK4DY57 S: 16:00:07.60 R1: 16:17:23.30 (17:15.7) R2: 16:34:51.65 (17:28.3) F: 16:52:14.60 (17:23.0)
5 52:59 52:49 Nynke Meijer Leek 1023 DG1WM9X S: 16:00:02.10 R1: 16:16:59.35 (16:57.2) R2: 16:34:36.55 (17:37.2) F: 16:52:50.35 (18:13.8)
6 53:26 53:23 Marieke Versleijen Voorschoten 1045 DK1MMRP S: 15:59:55.35 R1: 16:17:29.15 (17:33.8) R2: 16:35:33.30 (18:04.2) F: 16:53:17.60 (17:44.3)
7 54:58 54:46 Annet Hoving Roden 1057 DY1T64Z S: 16:00:04.05 R1: 16:18:30.35 (18:26.3) R2: 16:36:51.60 (18:21.3) F: 16:54:49.70 (17:58.1)
8 55:26 55:15 Marjon Lütter Zwolle 1123 DW6X3HT S: 16:00:03.10 R1: 16:17:55.35 (17:52.2) R2: 16:36:45.15 (18:49.8) F: 16:55:17.50 (18:32.4)
9 55:30 55:28 Aukje de Vries Zevenhuizen 1125 DR1ASNM S: 15:59:53.95 R1: 16:17:42.65 (17:48.7) R2: 16:36:25.10 (18:42.5) F: 16:55:21.70 (18:56.6)
10 56:17 55:46 Wil Palnem Alteveer 1064 DY4MGGP S: 16:00:23.30 R1: 16:19:42.95 (19:19.6) R2: 16:38:00.75 (18:17.8) F: 16:56:08.75 (18:08.0)
11 56:34 56:29 Anqelique Regeer Voorschoten 1028 DW2MKGP S: 15:59:57.00 R1: 16:18:16.30 (18:19.3) R2: 16:37:14.70 (18:58.4) F: 16:56:25.60 (19:10.9)
12 58:32 58:25 Jacqueline van Wijk Groningen 1050 DZ4X4BW S: 15:59:59.30 R1: 16:18:41.95 (18:42.6) R2: 16:38:34.60 (19:52.7) F: 16:58:23.45 (19:48.8)
13 1:04:01 1:03:41 Cathrin Barth Clinic 1002 CG35027 S: 16:00:11.95 R1: 16:21:34.70 (21:22.8) R2: 16:43:31.05 (21:56.3) F: 17:03:52.15 (20:21.1)
14 1:04:05 1:04:03 Fleur Veentra Woudbloem 1043 DY7C70M S: 15:59:54.20 R1: 16:20:05.65 (20:11.4) R2: 16:42:03.45 (21:57.8) F: 17:03:56.70 (21:53.3)
15 1:04:06 1:03:43 Jose de Vries Clinic 1048 DW96NBS S: 16:00:14.50 R1: 16:21:31.70 (21:17.2) R2: 16:43:03.00 (21:31.3) F: 17:03:57.10 (20:54.1)
16 1:04:49 1:04:27 Carla Melessen Clinic 1024 DT4RXTK S: 16:00:14.50 R1: 16:21:30.50 (21:16.0) R2: 16:43:03.85 (21:33.3) F: 17:04:40.90 (21:37.1)
17 1:05:28 1:05:23 Corrie Mechelse Voorschoten 1021 DM22DZZ S: 15:59:56.55 R1: 16:21:16.65 (21:20.1) R2: 16:43:21.05 (22:04.4) F: 17:05:19.45 (21:58.4)
18 1:05:29 1:05:04 Esther van der Veen Clinic 1041 DW43RWD S: 16:00:16.70 R1: 16:21:35.65 (21:18.9) R2: 16:43:02.70 (21:27.1) F: 17:05:20.40 (22:17.7)
19 1:05:37 1:05:32 Dorien Schmidt Voorschoten 1034 DN1AAPD S: 15:59:56.75 R1: 16:21:46.10 (21:49.4) R2: 16:43:28.65 (21:42.5) F: 17:05:28.10 (21:59.5)
20 1:05:52 1:05:32 Denise Duijn Clinic 1010 DK8ZHDK S: 16:00:12.10 R1: 16:21:34.40 (21:22.3) R2: 16:43:30.55 (21:56.1) F: 17:05:43.30 (22:12.8)
21 1:07:53 1:07:33 Bindu Jaya de Vries Leek 1047 DY7C7Y8 S: 16:00:11.75 R1: 16:23:20.55 (23:08.8) R2: 16:45:44.20 (22:23.7) F: 17:07:44.55 (22:00.3)
22 1:08:24 1:08:03 Anita Hecker Clinic 1013 DA64TWS S: 16:00:12.45 R1: 16:22:40.25 (22:27.8) R2: 16:45:24.70 (22:44.5) F: 17:08:15.40 (22:50.7)
23 1:08:50 1:08:24 Nelleke Haarsma Clinic 1012 DK7W6CB S: 16:00:17.90 R1: 16:22:43.25 (22:25.3) R2: 16:45:23.40 (22:40.2) F: 17:08:41.35 (23:17.9)
24 1:12:42 1:12:17 Dineke Haarsma Clinic 1011 DY2N5XG S: 16:00:17.80 R1: 16:24:53.55 (24:35.7) R2: 16:49:04.05 (24:10.5) F: 17:12:34.05 (23:30.0)
25 1:13:54 1:13:33 Marjolein van Dellen Clinic 1007 DK4EC9Y S: 16:00:13.55 R1: 16:22:42.75 (22:29.2) R2: 16:46:55.30 (24:12.6) F: 17:13:45.75 (26:50.4)
26 1:23:17 1:22:57 Samantha Hubers Marum 1015 DT4XC3S S: 16:00:11.30 R1: 16:24:25.55 (24:14.2) R2: 16:51:21.25 (26:55.7) F: 17:23:08.35 (31:47.1)
 

1K-Run + Trimloop (jongens & meisjes grp 4 tm 8) – 1K-Run (meisjes grp 4)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 05:17 05:17 Demi Weening Roden 150 DZ866XY S: F: 16:15:09.75
 

1K-Run + Trimloop (jongens & meisjes grp 4 tm 8) – 1K-Run (jongens grp 4)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 04:25 04:25 Nathan van der Graaf Roden 100 DW0TCKK S: F: 16:14:17.95
2 04:27 04:27 Casper Steenhuisen Roden 106 DK12AH4 S: F: 16:14:20.45
3 04:28 04:28 Sander Knop Roden 101 DA57D18 S: F: 16:14:21.45
4 04:36 04:36 Tycho Westerling Roden 108 DY7MZ8B S: F: 16:14:28.95
5 04:44 04:44 Mark vd Linde Roden 111 DA3340N S: F: 16:14:37.55
6 04:52 04:52 Joris Bekkering Roden 104 DW4R8GW S: F: 16:14:45.20
7 04:57 04:57 Izaäk Jharreeah Roden 107 DN1BW7Z S: F: 16:14:49.80
8 04:58 04:58 Jeffrey Beimers Een 103 DY5YKGX S: F: 16:14:50.95
9 05:00 05:00 Rick Dijkstra Roden 110 DK6B6M8 S: F: 16:14:53.25
10 05:05 05:05 Luuk Steenhuisen Roden 105 DK97KXM S: F: 16:14:57.90
11 05:09 05:09 Milan Wirth Roden 109 DZ84GFN S: F: 16:15:01.90
12 05:38 05:38 Jort Hagenaar Roden 102 DZ84BYP S: F: 16:15:30.70
13 14:30 14:30 Jasper Huitema Roden 112 DK9PAHS S: F: 16:24:23.30
 

1K-Run + Trimloop (jongens & meisjes grp 4 tm 8) – 1K-Run (jongens grp 5/6)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 03:53 03:53 Brent Hoekstra Roden 401 DW73956 S: F: 16:23:45.05
2 03:54 03:54 William Knol Roden 408 DT2ST82 S: F: 16:23:46.35
3 03:55 03:55 Kevin Weening Roden 400 DK4KM5F S: F: 16:23:47.70
4 04:04 04:04 Cas Rozema Roden 404 DW7XG0Y S: F: 16:23:56.00
5 04:07 04:07 Ward Dijkma Roden 402 DW5FFBN S: F: 16:23:59.55
6 04:10 04:10 Migiel van der Meulen Roden 405 DT2A3H1 S: F: 16:24:02.35
7 04:24 04:24 Tim Jongstra Roden 403 DW5D1G2 S: F: 16:24:16.50
8 04:31 04:31 Julian van der Kroft Roden 410 DW2KDZR S: F: 16:24:23.00
9 04:35 04:35 Rick Veenstra Roden 406 DK1ESD7 S: F: 16:24:27.30
10 05:12 05:12 Jurrian Oosterhuis Roden 407 DW5XT3R S: F: 16:25:04.10
11 05:15 05:15 Jorik Schaudt Roden 411 DK178ZF S: F: 16:25:07.85
12 05:16 05:16 Erwin van Zonneveld Peize 409 DT460FE S: F: 16:25:08.40
 

1K-Run + Trimloop (jongens & meisjes grp 4 tm 8) – 1K-Run (jongens grp 7/8)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 03:40 03:40 Bard Pultrum Surhuisterveen 307 DY99BTP S: F: 16:43:31.25
2 03:42 03:42 Finn van Pijkeren Middelstum 305 DK12H0D S: F: 16:43:33.95
3 03:45 03:45 Rikjan Bathoorn Peize 301 DK81SR5 S: F: 16:43:36.60
4 03:46 03:46 Marijn Veenstra Roden 312 DA629N4 S: F: 16:43:37.60
5 03:53 03:53 Jelle Bouma Roden 308 DW715FM S: F: 16:43:44.20
6 03:54 03:54 Jogchum van der Meulen Roden 306 DW5W08B S: F: 16:43:45.25
7 03:54 03:54 Mettari van der Graaf Roden 300 DR1FAAP S: F: 16:43:45.30
8 03:56 03:56 Jort Steenhuisen Roden 303 DT2A5DY S: F: 16:43:47.70
9 04:17 04:17 Robin Pruim Roden 309 DR7MTZT S: F: 16:44:08.50
10 04:18 04:18 Tjomme Dijkma Roden 302 DK1Z62K S: F: 16:44:09.60
11 04:18 04:18 Jorn Buigholt Roden 311 DW6XY6V S: F: 16:44:09.80
12 04:23 04:23 Sandor Schaudt Roden 310 DK8W53G S: F: 16:44:14.85
13 06:10 06:10 Patrick Aalders   313 DY700BS S: F: 16:46:01.45
 

1K-Run + Trimloop (jongens & meisjes grp 4 tm 8) – 1K-Run (meisjes grp 5/6)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 03:54 03:54 Danara Stoppels Holwierde 206 DW1B8EH S: F: 16:33:46.20
2 03:59 03:59 Sophie Bekkering Roden 207 DW7FZRW S: F: 16:33:51.00
3 04:15 04:15 Dione Schipper Steenwijkerwold 212 DA1VK1P S: F: 16:34:07.05
4 04:17 04:17 Femke Vonck Nietap 210 DW12KBH S: F: 16:34:08.45
5 04:19 04:19 Femke Hayma Peize 203 DG8AMK7 S: F: 16:34:11.20
6 04:24 04:24 Tiba Miran Leek 204 DA54HSK S: F: 16:34:15.75
7 05:15 05:15 Manon Huizenga Roden 201 DW7CVXA S: F: 16:35:07.30
8 05:25 05:25 Tessa Dijkstra Roden 211 DW5KA7Z S: F: 16:35:17.10
9 05:31 05:31 Lynn Aalders Roden 209 DW03MZP S: F: 16:35:23.35
10 06:10 06:10 Jessica Huberts Peize 200 DW6RYXZ S: F: 16:36:01.65
 

1K-Run + Trimloop (jongens & meisjes grp 4 tm 8) – 1K-Run (meisjes grp 7/8)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 03:47 03:47 Anneloes Knol Roden 364 DK1THKW S: F: 16:43:38.80
2 03:58 03:58 Wianne Schipper Steenwijkerwold 362 DR3CEPS S: F: 16:43:49.75
3 04:10 04:10 Isabeau Leegwater   363 DW66ST3 S: F: 16:44:01.45
4 04:16 04:16 Emma Postma Roden 353 DK1YDZZ S: F: 16:44:07.90
5 04:22 04:22 Karlijn ter Maat Roden 351 DK4DHWA S: F: 16:44:13.85
6 04:24 04:24 Tirza Poiesz Roden 354 DR824TC S: F: 16:44:15.30
7 04:31 04:31 Jolijn Essink Roden 355 DF7EKEC S: F: 16:44:22.85
8 04:34 04:34 Kimberley Beimers Een 356 DY70ABT S: F: 16:44:26.00
9 05:20 05:20 Hetla Eizinga Roden 365 DM1CF55 S: F: 16:45:11.65
10 06:01 06:01 Esmee Hagenaar Roden 352 DK7HXD1 S: F: 16:45:52.55
11 06:22 06:22 Lilly Rianne Stienstra Roden 357 DY777C2 S: F: 16:46:13.80
12 06:40 06:40 Dewi van der Most Roden 360 DR517G6 S: F: 16:46:31.75
13 06:41 06:41 Caithlin de Jonge Roden 361 DW96FZG S: F: 16:46:32.75
 

Univé Trimloop 3.5 km – Mannen Trim 3.5km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 14:33 14:31 (op verzoek verwijderd) Groningen 159 xxxxxxx S: 15:59:53.55 F: 16:14:24.40
2 20:54 20:26 Rob Koopmans Clinic 143 HT9S7MC S: 16:00:19.90 F: 16:20:45.70
3 22:07 21:46 Jan van der Velde Clinic 1044 DY5YF5K S: 16:00:13.50 F: 16:21:58.75
4 22:44 22:09 Dirk van Beelen Hurdegaryp 253 DA32FK4 S: 16:00:26.35 F: 16:22:35.25
 

Univé Trimloop 3.5 km – Vrouwen Trim 3.5km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 16:36 16:35 Charlene Molenhuis Assen 271 DA64P7S S: 15:59:53.15 F: 16:16:27.85
2 19:24 19:01 Anne-Hilde Savenije Groningen 190 DK78B2B S: 16:00:15.00 F: 16:19:15.80
3 19:42 19:23 Lia Scholtens Groningen 158 DG1R3ZV S: 16:00:10.85 F: 16:19:33.10
4 24:03 23:42 Judith c Wierstra-Sap Roden 170 HD95SBC S: 16:00:12.85 F: 16:23:54.60
5 24:54 24:30 Anneke Heuker Clinic 137 DR7214C S: 16:00:16.35 F: 16:24:45.45
6 24:56 24:31 Annet Baard Clinic 101 DK4H5X4 S: 16:00:16.50 F: 16:24:47.50
7 25:00 24:35 Ester Poeder Clinic 154 DK9PR46 S: 16:00:16.65 F: 16:24:51.15
8 25:00 24:36 Bernadine Bertels Clinic 102 DK1P7DH S: 16:00:16.25 F: 16:24:51.90
9 28:29 28:05 Nieske Halsema Clinic 132 DT4RDAE S: 16:00:15.25 F: 16:28:20.10
 

Estafette – Estafette-Teams

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:08:29 1:08:28 team 18 The Comeback’s Roden 3001 AA00018 S: 15:59:53.05 R1: 16:11:19.25 (11:26.2) R2: 16:25:46.35 (14:27.1) R3: 16:41:27.25 (15:40.9) R4: 16:56:29.15 (15:01.9) F: 17:08:20.90 (11:51.8)
  Teamlopers: > Bert Bos > Sanne Matthijsse > Robert Louwes > Lynn van der Schaaf > Jordy Vijfschaft
2 1:13:36 1:13:34 team 2 Fitnesscentrum Roden 1 Roden 3017 AA00002 S: 15:59:53.90 R1: 16:13:49.00 (13:55.1) R2: 16:29:35.90 (15:46.9) R3: 16:43:20.35 (13:44.4) R4: 16:57:17.65 (13:57.3) F: 17:13:27.10 (16:09.5)
  Teamlopers: > Goos Slotegraaf > Robert Bijleveld > Jos Smeets > Patrick Kemkers > Jarco Weterhof
3 1:16:45 1:16:43 team 13 Villeroy @ Boch 1 Roden 3006 AA00013 S: 15:59:53.75 R1: 16:14:39.40 (14:45.7) R2: 16:28:59.95 (14:20.5) R3: 16:43:46.55 (14:46.6) R4: 17:00:26.25 (16:39.7) F: 17:16:36.40 (16:10.2)
  Teamlopers: > Harry Vos > Albert Oosting > Albert Oosting > Jan Fridzema > Jan Fridzema
4 1:17:01 1:17:00 team 7 Loopgroep Roden Roden 3012 AA00007 S: 15:59:53.15 R1: 16:12:30.40 (12:37.3) R2: 16:27:13.55 (14:43.1) R3: 16:44:13.55 (17:00.0) R4: 16:59:01.40 (14:47.9) F: 17:16:52.40 (17:51.0)
  Teamlopers: > Paul Oude Vrielink > Siemen van de Meulen > Jolanda Been > Dirk Duin > Edith Steenhuisen
5 1:19:10 1:19:04 team 9 Jumbo Jansema Roden 3010 AA00009 S: 15:59:57.30 R1: 16:13:33.50 (13:36.2) R2: 16:27:32.65 (13:59.1) R3: 16:45:06.45 (17:33.8) R4: 17:03:14.05 (18:07.6) F: 17:19:01.15 (15:47.1)
  Teamlopers: > Jumbo1 Jumbo1 > Jumbo2 Jumbo2 > Jumbo3 Jumbo3 > Jumbo4 Jumbo4 > Jumbo5 Jumbo5
6 1:19:13 1:19:11 team 4 Fitnesscentrum Roden 3 Roden 3015 AA00004 S: 15:59:53.30 R1: 16:14:00.25 (14:06.9) R2: 16:30:56.75 (16:56.5) R3: 16:48:45.05 (17:48.3) R4: 17:03:34.25 (14:49.2) F: 17:19:04.15 (15:29.9)
  Teamlopers: > Maurice Jager > Lars Wiendels > Bart Bennink > Danny Fokkema > Maurice Jager
7 1:20:03 1:19:59 team 3 Fitnesscentrum Roden 2 Roden 3016 AA00003 S: 15:59:55.40 R1: 16:13:52.15 (13:56.7) R2: 16:29:59.25 (16:07.1) R3: 16:46:59.85 (17:00.6) R4: 17:06:25.45 (19:25.6) F: 17:19:54.15 (13:28.7)
  Teamlopers: > Jos van der Boogh > Kahoo Zhu > Kahoo Zhu > Rien Hof > Jos van der Boogh
8 1:23:50 1:23:35 team 6 Malengo Roden 3013 AA00006 S: 16:00:06.50 R1: 16:19:34.00 (19:27.5) R2: 16:35:34.45 (16:00.4) R3: 16:54:02.05 (18:27.6) R4: 17:08:21.60 (14:19.6) F: 17:23:41.50 (15:19.9)
  Teamlopers: > Ivar Stok > Hermen Joostens > Hilda Boerma > Koen Wemmenhove > Koen Wemmenhove
9 1:24:29 1:24:27 team 1 Aannemersbedrijf B. Jonker Roden 3018 AA00001 S: 15:59:54.40 R1: 16:14:26.30 (14:31.9) R2: 16:34:40.00 (20:13.7) R3: 16:51:44.20 (17:04.2) R4: 17:08:45.35 (17:01.1) F: 17:24:20.55 (15:35.2)
  Teamlopers: > Auke Jonker > Andre Jonker > Hendrik Bakker > Herbert de Vegt > Bauke Jonker
10 1:26:07 1:25:56 team 10 DSTV Peize Roden 3009 AA00010 S: 16:00:03.25 R1: 16:16:20.80 (16:17.6) R2: 16:33:05.45 (16:44.6) R3: 16:51:16.65 (18:11.2) R4: 17:11:26.20 (20:09.6) F: 17:25:58.65 (14:32.4)
  Teamlopers: > DSTV Peize 1 DSTV Peize 1 > DSTV Peize 2 DSTV Peize 2 > DSTV Peize 3 DSTV Peize 3 > DSTV Peize 4 DSTV Peize 4 > DSTV Peize 5 DSTV Peize 5
11 1:27:58 1:27:52 team 8 De Haven Papa’s Roden 3011 AA00008 S: 15:59:57.95 R1: 16:14:11.95 (14:14.0) R2: 16:30:19.15 (16:07.2) R3: 16:53:33.80 (23:14.7) R4: 17:10:54.00 (17:20.2) F: 17:27:49.60 (16:55.6)
  Teamlopers: > Martin Frieling > Martin van der Velde > Gertjan de Greef > Gustaav Stevens > Epco Bouma
12 1:30:59 1:30:54 team 14 Villeroy @ Boch 2 Roden 3005 AA00014 S: 15:59:56.20 R1: 16:18:00.75 (18:04.5) R2: 16:36:59.75 (18:59.0) R3: 16:59:08.95 (22:09.2) R4: 17:15:42.85 (16:33.9) F: 17:30:50.20 (15:07.4)
  Teamlopers: > Wijchert de Wit > Wijchert de Wit > Henk Pater > Jurroen Haaijer > Gertjan Endeman
13 1:31:18 1:31:02 team 5 Elton Roden 3014 AA00005 S: 16:00:07.95 R1: 16:17:31.65 (17:23.7) R2: 16:33:58.45 (16:26.8) R3: 16:50:29.25 (16:30.8) R4: 17:07:18.85 (16:49.6) F: 17:31:09.95 (23:51.1)
  Teamlopers: > Harm Jelies > Jan Tiesinga > Jan Tiesinga > Jan Gerrits > Jan van der Velde
14 1:36:23 1:36:11 team 12 HTLT Norg 2 Roden 3007 AA00012 S: 16:00:04.75 R1: 16:23:02.45 (22:57.7) R2: 16:41:55.95 (18:53.5) R3: 17:00:17.65 (18:21.7) R4: 17:19:36.10 (19:18.5) F: 17:36:14.90 (16:38.8)
  Teamlopers: > Erica Schotman > Hilma Ubels > Kasper Smit > Ans de Boer > Roelof Rademaker
15 1:37:30 1:37:25 team 15 Villeroy @ Boch 3 Roden 3004 AA00015 S: 15:59:56.85 R1: 16:18:33.80 (18:37.0) R2: 16:35:06.95 (16:33.1) R3: 16:56:54.55 (21:47.6) R4: 17:17:22.80 (20:28.3) F: 17:37:21.55 (19:58.7)
  Teamlopers: > Bianca Biemans > Antal Boel > Sifra Veenema > Anita Trip > Martin Nijhuis
16 1:42:01 1:41:51 team 17 Kraamvogels Roden 3002 AA00017 S: 16:00:02.20 R1: 16:17:36.40 (17:34.2) R2: 16:34:06.30 (16:29.9) R3: 16:50:53.65 (16:47.3) R4: 17:19:49.55 (28:55.9) F: 17:41:52.95 (22:03.4)
  Teamlopers: > Geraldien Leppers > Inge Wagt > Inge Wagt > Roelie Lieuwes > Maya van Es
17 1:42:56 1:42:56 team 11 HTLT Norg 1 Roden 3008 AA00011 S: R1: 16:29:23.60 (7:29:23.6) R2: 16:47:10.55 (17:46.9) R3: 17:07:12.35 (20:01.8) R4: 17:28:26.55 (21:14.2) F: 17:42:47.95 (14:21.4)
  Teamlopers: > Wimmy Jonkman > Meina Veenstra > Greet van Rijn > Caroline Schutte > Jan Ubels
18 1:43:20 1:43:15 team 16 Villeroy @ Boch 4 Roden 3003 AA00016 S: 15:59:57.45 R1: 16:21:49.25 (21:51.8) R2: 16:43:43.50 (21:54.3) R3: 17:05:46.05 (22:02.5) R4: 17:25:14.85 (19:28.8) F: 17:43:11.85 (17:57.0)
  Teamlopers: > Suze Hars > Henk Boer > Tanja Klein > Nico van de Wijk > Marcel Franken
 

Univé Trimloop 7 km – Mannen Trim 7km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 26:38 26:37 Jan Rienk Timmer Groningen 257 DX63SWR S: 15:59:52.75 R1: 16:12:52.55 (12:59.8) F: 16:26:29.35 (13:36.8)
2 31:33 31:10 Peter Klok Roden 176 DR8BBGR S: 16:00:14.70 R1: 16:16:01.70 (15:47.0) F: 16:31:24.70 (15:23.0)
3 33:50 33:33 Marvin Koning Roden 255 DG53YKN S: 16:00:09.80 R1: 16:17:13.90 (17:04.1) F: 16:33:41.95 (16:28.0)
4 36:09 35:43 Geert Helder Roden 134 CH15762 S: 16:00:17.75 R1: 16:19:06.85 (18:49.1) F: 16:36:00.60 (16:53.8)
5 36:59 36:55 John Meedendorp Delfzijl 245 DY7TV03 S: 15:59:56.40 R1: 16:18:23.10 (18:26.7) F: 16:36:50.75 (18:27.6)
6 38:45 38:21 George Brad Clinic 109 DR5EHD7 S: 16:00:16.25 R1: 16:19:29.70 (19:13.5) F: 16:38:37.05 (19:07.3)
7 40:59 40:29 Freek Reitsema Wirdum 191 DK99NSM S: 16:00:21.40 R1: 16:20:46.35 (20:24.9) F: 16:40:50.45 (20:04.1)
8 42:14 41:56 Martin Buurma Groningen 112 DW2TN7K S: 16:00:10.25 R1: 16:20:46.10 (20:35.9) F: 16:42:06.00 (21:19.9)
9 44:09 43:37 Martin van der Veen Roden 248 DA3XE11 S: 16:00:24.65 R1: 16:22:36.90 (22:12.3) F: 16:44:00.85 (21:23.9)
10 45:00 45:00 Klaas Bouma Clinic 108 DW55S94 S: R1: 16:22:33.50 (7:22:33.5) F: 16:44:51.35 (22:17.8)
 

Univé Trimloop 7 km – Vrouwen Trim 7km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 34:54 34:46 Wil Lütter-Schuiling Tolbert 254 DR8TNH9 S: 15:59:59.15 R1: 16:16:58.25 (16:59.1) F: 16:34:45.15 (17:46.9)
2 36:59 36:54 Amber Meedendorp Delfzijl 175 DT46WFA S: 15:59:56.75 R1: 16:18:23.15 (18:26.4) F: 16:36:50.70 (18:27.6)
3 40:23 39:59 Sandra Brad Clinic 110 DZ6MHNZ S: 16:00:16.10 R1: 16:20:12.40 (19:56.3) F: 16:40:14.65 (20:02.2)
4 40:55 40:37 Anaj Pater Nieuw-Roden 180 DY1REDM S: 16:00:09.75 R1: 16:20:01.10 (19:51.4) F: 16:40:46.25 (20:45.1)
5 41:59 41:29 Germaine Daams Assen 188 DK4VXWT S: 16:00:22.55 R1: 16:21:22.45 (20:59.9) F: 16:41:50.90 (20:28.5)
6 42:14 42:04 Julia Meijer Leek 1022 DZ8DZTT S: 16:00:02.55 R1: 16:20:58.55 (20:56.0) F: 16:42:05.60 (21:07.1)
7 43:06 42:34 Sandra van Veen Roden 247 DM2BA6X S: 16:00:24.90 R1: 16:22:23.10 (21:58.2) F: 16:42:58.00 (20:34.9)
8 43:16 42:57 Harriët Koning Roden 185 DK1MKNA S: 16:00:10.80 R1: 16:21:05.95 (20:55.1) F: 16:43:07.70 (22:01.8)
9 43:49 43:35 Monique de Boer Peize 179 HD7F3FA S: 16:00:06.20 R1: 16:21:30.40 (21:24.2) F: 16:43:40.75 (22:10.3)
10 44:06 43:54 Trijnie Tillema Roden 162 DW65Y3X S: 16:00:03.85 R1: 16:21:15.90 (21:12.1) F: 16:43:57.70 (22:41.8)
11 44:41 44:10 Jeannette Aukema Roden 189 DK78XNT S: 16:00:23.20 R1: 16:22:21.15 (21:57.9) F: 16:44:33.05 (22:11.9)
12 45:50 45:15 Bianca Kramer Medema Oostwold 144 DW080TD S: 16:00:26.75 R1: 16:23:15.15 (22:48.4) F: 16:45:41.55 (22:26.4)
13 48:33 48:01 Jara Vermeulen Roden 187 DW0GGTK S: 16:00:23.75 R1: 16:24:30.85 (24:07.1) F: 16:48:24.25 (23:53.4)
14 49:07 48:42 Marielle Voorkamp Clinic 169 DK1MAW6 S: 16:00:17.00 R1: 16:24:45.50 (24:28.5) F: 16:48:58.25 (24:12.7)
15 49:07 48:50 Cora vd Donk Grootegast 252 DY778EC S: 16:00:08.50 R1: 16:24:12.55 (24:04.0) F: 16:48:58.55 (24:46.0)
16 49:11 48:48 Linda Dijksterhuis Clinic 117 DX15DSX S: 16:00:15.15 R1: 16:24:42.75 (24:27.6) F: 16:49:02.45 (24:19.7)
17 49:14 48:51 Martine Hartman Clinic 133 DW4T9Y4 S: 16:00:14.40 R1: 16:24:26.85 (24:12.4) F: 16:49:05.45 (24:38.6)
18 49:34 49:08 Ellen Wobbes Clinic 172 DA7GGSB S: 16:00:17.20 R1: 16:23:37.30 (23:20.1) F: 16:49:25.15 (25:47.8)
19 49:34 49:08 Annet Wobbes Clinic 171 DW6BSD1 S: 16:00:17.25 R1: 16:23:37.75 (23:20.5) F: 16:49:25.25 (25:47.5)
20 49:47 49:23 Lydia Gorter Clinic 126 DG1RF0Y S: 16:00:15.55 R1: 16:24:50.45 (24:34.9) F: 16:49:38.35 (24:47.9)
21 51:26 51:03 Nicolette Dekker Clinic 119 DW0GC4K S: 16:00:14.40 R1: 16:24:55.55 (24:41.1) F: 16:51:17.15 (26:21.6)
22 52:10 51:48 Xandra Branolte Clinic 111 DN14HR3 S: 16:00:14.05 R1: 16:26:24.55 (26:10.5) F: 16:52:01.65 (25:37.1)
23 52:50 52:28 Dorien Bosker Clinic 106 DZ4XP5R S: 16:00:13.75 R1: 16:25:40.05 (25:26.3) F: 16:52:41.70 (27:01.7)
24 54:26 54:12 Heleen Gunnink Clinic 128 DG2MW03 S: 16:00:06.15 R1: 16:26:16.55 (26:10.4) F: 16:54:17.65 (28:01.1)
 

Univé Trimloop 10.5 km – Mannen Trim 10.5km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 43:56 43:53 Piet Bakker Sauwerd 186 CD70543 S: 15:59:55.30 R1: 16:13:59.75 (14:04.4) R2: 16:28:40.95 (14:41.2) F: 16:43:47.60 (15:06.7)
2 53:47 53:36 Ronald van Calker Heerenveen 113 DX0CDYP S: 16:00:02.70 R1: 16:18:04.35 (18:01.6) R2: 16:35:59.95 (17:55.6) F: 16:53:38.35 (17:38.4)
3 58:26 58:09 Jasper Hortensius Clinic 139 DZ24XNG S: 16:00:08.95 R1: 16:19:29.90 (19:21.0) R2: 16:39:04.90 (19:35.0) F: 16:58:17.75 (19:12.8)
4 59:21 58:55 Hans Verhoogt Roden 168 BC17973 S: 16:00:18.85 R1: 16:20:26.25 (20:07.4) R2: 16:39:45.30 (19:19.1) F: 16:59:12.95 (19:27.6)
5 1:00:24 1:00:11 Ronald Bierman Roden 104 DR72N3T S: 16:00:05.45 R1: 16:19:40.05 (19:34.6) R2: 16:39:48.20 (20:08.2) F: 17:00:15.70 (20:27.5)
6 1:03:16 1:03:07 Roel de Vries Leek 184 DW753HK S: 16:00:01.45 R1: 16:19:08.15 (19:06.7) R2: 16:39:45.20 (20:37.1) F: 17:03:08.00 (23:22.8)
7 1:07:24 1:07:05 Roel Rozema Roden 177 DA0H9T8 S: 16:00:11.25 R1: 16:21:29.60 (21:18.4) R2: 16:43:52.45 (22:22.8) F: 17:07:15.90 (23:23.5)
8 1:07:25 1:07:06 Martijn van Rijn Roden 178 DK4HYRR S: 16:00:11.10 R1: 16:21:29.75 (21:18.6) R2: 16:43:52.55 (22:22.8) F: 17:07:16.20 (23:23.7)
 

Univé Trimloop 10.5 km – Vrouwen Trim 10.5km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 57:08 56:51 Esther Poelsma Eelderwolde 181 DW5GXA2 S: 16:00:08.95 R1: 16:19:02.60 (18:53.7) R2: 16:38:07.90 (19:05.3) F: 16:56:59.55 (18:51.6)
2 57:13 57:05 Marjolein Poeder Roden 153 DW2323F S: 16:00:00.65 R1: 16:18:57.05 (18:56.4) R2: 16:38:21.75 (19:24.7) F: 16:57:04.95 (18:43.2)
3 1:04:42 1:04:07 Bianca v.d Zee Oostwold 173 DF7S97H S: 16:00:26.70 R1: 16:23:14.80 (22:48.1) R2: 16:45:41.20 (22:26.4) F: 17:04:33.55 (18:52.3)
4 1:05:52 1:05:32 Carolien Verhoogt Clinic 167 DR0ZC4N S: 16:00:11.85 R1: 16:21:33.40 (21:21.6) R2: 16:43:30.50 (21:57.1) F: 17:05:43.60 (22:13.1)
5 1:10:00 1:09:34 Martine Haalmeijer Groningen 129 DN3F3TR S: 16:00:17.20 R1: 16:23:25.90 (23:08.7) R2: 16:46:37.45 (23:11.5) F: 17:09:51.25 (23:13.8)
6 1:18:43 1:18:21 Susanne Plantinga Roden 182 DT4TTW8 S: 16:00:13.60 R1: 16:25:40.00 (25:26.4) R2: 16:52:42.05 (27:02.0) F: 17:18:34.65 (25:52.6)
 

Univé Trimloop 14 km – Mannen Trim 14km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:09:03 1:08:46 Christian Kuperus Groningen 145 DK6BGHC S: 16:00:08.85 R1: 16:18:09.35 (18:00.5) R2: 16:35:08.50 (16:59.2) R3: 16:52:16.40 (17:07.9) F: 17:08:54.70 (16:38.3)
2 1:17:37 1:17:21 Harm-Jan Ensing Clinic 121 DR7B7HD S: 16:00:08.75 R1: 16:19:26.25 (19:17.5) R2: 16:38:54.95 (19:28.7) R3: 16:58:17.85 (19:22.9) F: 17:17:28.85 (19:11.0)
 

Univé Trimloop 14 km – Vrouwen Trim 14km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:11:02 1:10:53 Ryanne Meijer-Steendam Roden 149 DM9ZMFZ S: 16:00:00.65 R1: 16:17:36.05 (17:35.4) R2: 16:35:23.80 (17:47.8) R3: 16:53:06.55 (17:42.7) F: 17:10:53.45 (17:46.9)
2 1:20:29 1:20:05 Marjan de Vries Clinic 1046 DZ8S4EM S: 16:00:15.75 R1: 16:20:39.65 (20:23.9) R2: 16:40:58.55 (20:18.9) R3: 17:00:06.40 (19:07.9) F: 17:20:20.60 (20:14.2)
3 1:23:16 1:23:00 Poel de Carola Groningen 114 DT2CKFN S: 16:00:08.40 R1: 16:19:54.80 (19:46.4) R2: 16:40:14.45 (20:19.6) R3: 17:01:33.20 (21:18.8) F: 17:23:08.05 (21:34.8)
4 1:29:00 1:28:35 Jantine Meijer Clinic 148 DW317D6 S: 16:00:17.05 R1: 16:22:42.00 (22:25.0) R2: 16:45:14.80 (22:32.8) R3: 17:07:43.65 (22:28.8) F: 17:28:51.15 (21:07.5)
 

Univé Trimloop 17.5 km – Mannen Trim 17.5km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:36:08 1:35:51 Bert Jan Brandsma Zevenhuizen 183 DF43PXX S: 16:00:09.15 R1: 16:19:17.50 (19:08.4) R2: 16:38:07.05 (18:49.5) R3: 16:57:00.15 (18:53.1) R4: 17:16:14.75 (19:14.6) F: 17:35:59.80 (19:45.1)
2 1:50:15 1:49:48 Chris Meindertsma Tolbert 150 DW6GMHK S: 16:00:19.30 R1: 16:22:43.35 (22:24.0) R2: 16:45:23.05 (22:39.7) R3: 17:08:41.50 (23:18.5) R4: 17:28:48.35 (20:06.8) F: 17:50:06.95 (21:18.6)
 

Univé Trimloop 21.1 km – Mannen Trim 21.1km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:58:58 1:58:47 Eric Swart Assen 160 DG1XFSK S: 16:00:03.70 R1: 16:19:15.25 (19:11.5) R2: 16:38:15.35 (19:00.1) R3: 16:57:53.80 (19:38.5) R4: 17:18:40.00 (20:46.2) R5: 17:39:00.35 (20:20.3) F: 17:58:49.90 (19:49.6)
2 2:08:19 2:07:48 Dick Bosman Roden 107 DK1E9AE S: 16:00:22.45 R1: 16:21:31.90 (21:09.5) R2: 16:42:11.25 (20:39.3) R3: 17:02:53.00 (20:41.8) R4: 17:24:14.55 (21:21.5) R5: 17:45:49.55 (21:35.0) F: 18:08:10.15 (22:20.6)
3 2:24:04 2:23:31 Bert Meinardi Groningen 1068 DW7YM7R S: 16:00:24.75 R1: 16:21:35.30 (21:10.6) R2: 16:42:53.75 (21:18.4) R3: 17:06:31.45 (23:37.7) R4: 17:30:53.50 (24:22.1) R5: 17:56:00.15 (25:06.6) F: 18:23:55.55 (27:55.4)
 

Univé Trimloop 21.1 km – Vrouwen Trim 21.1km

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijden
1 1:36:32 1:36:23 Harma Mekkering Roden 249 DT29PGS S: 16:00:01.25 R1: 16:19:58.40 (19:57.2) R2: 16:40:15.70 (20:17.3) R3: 17:00:41.60 (20:25.9) R4: 17:21:03.75 (20:22.1) R5: 17:28:42.45 (07:38.7) F: 17:36:23.35 (07:40.9)
2 1:55:53 1:55:39 Marjan Zijlstra Peize 174 DW2416Z S: 16:00:06.35 R1: 16:21:29.95 (21:23.6) R2: 16:43:40.95 (22:11.0) R3: 17:13:48.55 (30:07.6) R4: 17:27:00.95 (13:12.4) R5: 17:40:20.50 (13:19.6) F: 17:55:44.55 (15:24.0)
3 1:57:02 1:56:37 Marianne Hoekstra Clinic 138 DR7ZSX3 S: 16:00:16.70 R1: 16:19:17.25 (19:00.5) R2: 16:38:03.95 (18:46.7) R3: 16:56:58.45 (18:54.5) R4: 17:16:12.95 (19:14.5) R5: 17:35:59.10 (19:46.2) F: 17:56:53.55 (20:54.4)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *