Uitslagen 1K Run

Ga direct naar… – 1K-Run (jongens grp 5/6)1K-Run (jongens grp 7/8)1K-Run (meisjes  grp 5/6)1K-Run (meisjes grp 7/8)

1K-Run (jongens grp 5/6)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 03:55 03:55 Jort Steenhuisen Roden 10 DT4XE8Y S: F: 16:18:31.25
2 04:05 04:05 Mettari van der Graaf Roden 15 DK1P2V4 S: F: 16:18:41.20
3 04:11 04:11 Frank Bolwijn Leek 54 DZ0FN0R S: F: 16:18:47.00
4 04:12 04:12 Twan Van Vulpen Roden 60 DR02AWF S: F: 16:18:48.05
5 04:13 04:13 Kosheen Miran Leek 31 DW43259 S: F: 16:18:48.30
6 04:15 04:15 Joost van den Linden Roden 4 DY708DT S: F: 16:18:50.35
7 04:21 04:21 Yustin de Jong Lieveren 57 DY70ZP3 S: F: 16:18:56.50
8 04:22 04:22 Jasper Kobes Steenbergen 18 DY7P8B6 S: F: 16:18:57.30
9 04:26 04:26 Kevin Weening Roden 25 DW4683V S: F: 16:19:02.10
10 04:28 04:28 Finn van der Wal Roden 22 DA5MNBF S: F: 16:19:03.95
11 04:31 04:31 Daan Venekamp Roden 64 DK1MKYG S: F: 16:19:06.40
12 04:32 04:32 Marco Huistra Foxwolde 11 DW5B06E S: F: 16:19:08.25
13 04:33 04:33 Mark van der Linde Roden 20 DR1Z9KP S: F: 16:19:08.85
14 04:38 04:38 Brent Hoekstra Roden 24 DW5B1YE S: F: 16:19:13.50
15 04:53 04:53 Julian de Jong Lieveren 58 DA7XKPH S: F: 16:19:28.60
16 04:58 04:58 Migiel van der Meulen Roden 14 DK15VS6 S: F: 16:19:34.05
17 05:01 05:01 Lars Floeter Roden 56 DK54GG1 S: F: 16:19:36.55
18 05:01 05:01 Lucas Oost Roden 23 DY7TWXB S: F: 16:19:36.70
19 05:03 05:03 Daan Bazuin Roden 28 DY5YN02 S: F: 16:19:38.65
20 05:04 05:04 Thomas Brink Roderesch 51 DW5WPXD S: F: 16:19:39.30
21 05:13 05:13 Tim Jongstra Roden 27 DK8916R S: F: 16:19:48.30
22 05:15 05:15 Stan Ronner Roden 66 DW7XNEX S: F: 16:19:50.40
23 05:18 05:18 Damian Glas Roderesch 16 DW6TNME S: F: 16:19:53.95
24 05:32 05:32 Teun Aarts Nieuw Roden 19 DW55EMN S: F: 16:20:07.95
25 05:36 05:36 Daniel Brink Roden 5 DR8T6HW S: F: 16:20:12.20
26 07:31 07:31 Tjomme Dijkma Roden 12 DA5PPYC S: F: 16:22:07.20

1K-Run (jongens grp 7/8 )

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 03:33 03:33 Thijs Borcheld Eelde 85 DY53F7K S: F: 16:29:16.25
2 03:47 03:47 Youk Vermeulen Roden 76 DY75CAG S: F: 16:29:30.10
3 03:48 03:48 Rikjan Bathoorn Peize 70 HT195PR S: F: 16:29:31.60
4 03:54 03:54 Edwin Ubels Nieuw-Roden 74 DW96AWM S: F: 16:29:37.40
5 03:58 03:58 Roy Huizinga Roden 86 DX97GRP S: F: 16:29:41.30
6 04:04 04:04 Marijn de Kleine Steenbergen 81 DW05TMY S: F: 16:29:46.95
7 04:08 04:08 Jelle Bouma Roden 72 DW1B3ZV S: F: 16:29:51.00
8 04:08 04:08 Tom Schrijver Roden 71 DN12PE8 S: F: 16:29:51.75
9 04:39 04:39 Jogchum van der Meulen Roden 13 DW90HPE S: F: 16:30:22.35
10 05:12 05:12 Sandor Schaudt Roden 87 DK1NASV S: F: 16:30:55.10
11 05:15 05:15 Niels Slob Roderesch 82 CG59240 S: F: 16:30:57.95
12 05:27 05:27 Diederick Bosman Roden 75 DY5Y6M3 S: F: 16:31:10.65
13 05:58 05:58 Daniel Heijthekker Roden 21 DA017YS S: F: 16:31:41.50
14 08:19 08:19 Jesse Kort Roden 73 DY5H5E9 S: F: 16:34:02.55

1K-Run (meisjes grp 5/6)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 03:52 03:52 Anneloes Knol Roden 35 DW55534 S: F: 16:18:27.55
2 04:37 04:37 Lina Nijp Roden 33 DW31ERB S: F: 16:19:13.10
3 04:45 04:45 Sophie Bekkering Roden 36 DK4DMV1 S: F: 16:19:20.70
4 04:45 04:45 Karlijn ter Maat Roden 34 DW75S1R S: F: 16:19:20.75
5 04:49 04:49 Nienke Radersma Roden 47 DY99Y9H S: F: 16:19:24.80
6 04:50 04:50 Femke Hayma Peize 65 DK20PGP S: F: 16:19:25.60
7 05:04 05:04 Meike Oosterom Roden 44 HD9KPSC S: F: 16:19:39.70
8 05:29 05:29 Joyce Huizinga Roden 61 DY5YGY8 S: F: 16:20:04.55
9 05:35 05:35 Tessa Dijkstra Roden 41 DK1BXCB S: F: 16:20:11.05
10 05:37 05:37 Melanie Kramer Oostwold 37 DK12H9N S: F: 16:20:12.90
11 05:40 05:40 Caithlin de Jonge Roden 45 DM9YGBP S: F: 16:20:15.75
12 05:40 05:40 Dewi van der Most Roden 40 DW4K5CR S: F: 16:20:15.80
13 05:50 05:50 Vera Lokhorst Roden 48 DK12XT6 S: F: 16:20:25.55
14 05:54 05:54 Yanna Vroom Roden 68 DW5C04V S: F: 16:20:29.75
15 06:00 06:00 Veerle Lenting Roden 52 DK1246T S: F: 16:20:36.00
16 06:02 06:02 Marsha Wirth Roden 53 DN212WM S: F: 16:20:37.65
17 06:31 06:31 Lydia Groen Roden 43 DR8239N S: F: 16:21:06.80
18 06:31 06:31 Mirle Thiescheffer Roden 62 DK4EBZ5 S: F: 16:21:07.15
19 06:37 06:37 Marion de Greef Roden 38 DR66E6Y S: F: 16:21:12.35

1K-Run (meisjes grp 7/8)

Terug naar boven

# Prestatie Nettotijd Naam Woonplaats Startnr Chipcode Tussentijd
1 04:14 04:14 Christa Janse Peize 46 DR1PZXP S: F: 16:29:57.00
2 05:36 05:36 Hedla Eizinga Roden 63 DK1M4GP S: F: 16:31:19.15
3 05:48 05:48 Noor Bijvang Roden 42 DX7DKV9 S: F: 16:31:31.20
4 06:07 06:07 Danique Trip Roden 79 DW23DKC S: F: 16:31:50.45
5 06:23 06:23 Elseliene Huistra Foxwolde 77 DR82Z9S S: F: 16:32:06.15
6 06:24 06:24 Irmin Thiescheffer Roden 83 DM94F9Y S: F: 16:32:07.70
7 06:34 06:34 Romy Frieling Roden 80 DW7C4H3 S: F: 16:32:16.90
8 07:07 07:07 Nienke Aarts Nieuw Roden 39 DG16X2W S: F: 16:32:50.65

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *